krwiomocz

napisał/a: slawunia55 2010-02-13 22:54
Mój 6,5 letni synuś siusiał dzisiaj krwią. Nie bolało go to.Nie ma temperatury. Co to może oznaczać? Co mam robić?
napisał/a: malutka40 2010-02-13 23:34
Uważam ze należy udać się do lekarza,ja bym nie czekała tym bardziej ze to jest dziecko.
napisał/a: beta32 2010-02-14 08:24
Czy synek skarży sie na jakiś ból, pieczenie? krwiomocz u dzieci moze oznaczać , infekcję układu moczowego....lub problemy z nerkami(np; piasek). Trzeba koniecznie wykonać badanie moczu, tym bardziej , ze chodzi tutaj o małe dziecko, i wizyta u lekarza jak najszybciej.
napisał/a: slawunia55 2010-02-14 12:11
Synek nie skarży się,że coś go boli, jest pogodny, nie gorączkuje. Dziś mocz był normalny klarowny.Jutro pójde do lekarza, ale martwie się co to oznacza, bo poczytałam,że taki bezbolesny krwiomocz to nic dobrego.
napisał/a: malutka40 2010-02-14 12:21
Nie chciałam Ci tego pisać ,bo uważam ze od razu powinnaś iść z dzieckiem do lekarza,przecież w sobotę czy niedziele szpitale maja dyżury...........ale jak moja córka miała krwiomocz i tez jej nic nie było,okazało się ze ma kłębuszkowe zapalenie nerek......................a synek nie jadł wczoraj może buraczków???? bo może miał tylko mocz zabarwiony???Pozdrawiam
napisał/a: slawunia55 2010-02-14 14:08
nie jadł nic takiego co mogłoby zabarwić mocz. A czy córcie też nic nie bolało?
napisał/a: malutka40 2010-02-14 14:16
Nie kochana córkę nic nie bolało,czuła się dobrze,zauważyła tylko krew w moczu i od razu do mnie z tym przyszła,pojechałam do szpitala,zrobili badania moczu i dali mi skierowanie na oddział.
napisał/a: slawunia55 2010-02-14 14:24
mieszkamy 60 km od dużego miasta,a w domu jeszcze jest małe dziecko więc nie pojechaliśmy do szpitala-chyba ze się powtórzy krwiomocz to pojedziemy. (to było wieczorne siusianie z tą krwią).
Czytałam, że to zapalenie nerek często jest poprzedzone anginą-synek dawno już nie był chory-dobre pół roku),więc nie wiem czy to to. Ale jestem wystraszona.
napisał/a: malutka40 2010-02-14 14:29
Kochana spokojnie,Twoje dziecko nie musi mieć to co moja córka,krwiomocz występuje tez przy zwykłych infekcjach dróg moczowych,jeśli dziś siusia normalnie to jutro idź z nim do lekarza rodzinnego i zrób mu ogólne badanie moczu.
napisał/a: slawunia55 2010-02-14 14:44
Po tym co poczytałam nie jestem spokojna. Wywnioskowałam ze przy schorzeniach pęcherza czy nerek raczej powinna być tem czy jakieś dolegliwości, a gdy nie boli to może to być cholerny guz.
napisał/a: malutka40 2010-02-14 14:51
Nie czytaj za dużo w necie bo będziesz się tylko denerwowała,powody krwiomoczu są rożne,jak dziś się nic nie dzieje to poczekaj do jutra jak dziś nie możesz jechać do lekarza.
napisał/a: slawunia55 2010-02-14 16:02
Nie wiem czy to przez moje ciągłe pytania- czy cie nic nie boli? niby zaczął twierdzić że troche go kłuło pod jajeczkami jak siusiał i jak sie bawił ,może troche częściej dotyka siusiaczka, już sama nie wiem..oby to tylko jakaś infekcja, ale wcześniej nigdy nie miał żadnych...dziękuje za komentarze.