Krwiak mózgu powikłania

napisał/a: przerażona92 2014-05-21 22:31
Wujek spadł ze schodów , po przyjeździe pogotowia poruszył na polecenie nogami i rękoma , nie wiedział natomiast jaki jest dzień tygodnia ( pije regularnie , w chwili upadku też jakąś ilość alkoholu miał we krwi ) , nie odpowiedział na pytanie Czy poznaje pan tego pana ? Pokazywano mu jego siostrzeńca. Zabrano go do szpitala , zrobiono tomografię i powiedziano mi że ma pęknięcie czaszki i przewożą go do większego miasta na Neurochirurgię . Tam przez telefon dowiedziałam się tylko , że wybudza się po operacji krwiaka mózgu . Jakie mogą być powikłania ? Czy ma znaczenie to że po upadku poruszał kończynami ??
napisał/a: dor_salva 2014-09-25 21:02
jakie sa szanse na wyeliminowanie krwiaka mózgu?
napisał/a: karolajn911 2014-09-25 22:03
krwiaka likwidowali przez trepanacje. Obecnie mamy bardzo mały procent skutków ubocznych trepanacji a wszystkie nastepstwa ustepuja z czasem (najczesciej)
napisał/a: Siatkareczka 2014-10-06 07:58
zgłoście się do Centrum Gamma Knife w Warszawie, gdzie można leczyć się za darmo w ramach NFZ.
napisał/a: dor_salva 2014-11-18 13:16
jak to za darmo? Przeciez koszt leczenia to około 20 tysiecy złotych! Jakoś nie chce mi sie wierzyć, gdzie jest haczyk?
napisał/a: Siatkareczka 2014-11-21 15:13
a gdzie znalazłaś takie informacje? tak naprawdę urządzenia gamma knife masz jeszcze w Katowicach i Czeskiej Pradze, ale w obu tych miejscach leczenie jest płatne. Gamma Knife w Warszawie to jedyne miejsce w którym można leczyć się za darmo.