Krwawienie w 9 dc

napisał/a: didusia40 2015-08-17 17:49
Witam
W ubiegłym roku w czerwcu przeszłam zabieg łyżeczkowania w związku z przedłużającą się miesiączką.
Wynik hist-pat z jamy macicy to ogniskowo obraz na pograniczu rozrostu prostego a z szyjki macicy Polipowate fragmenty endometrium proliferacyjnego o zaburzonej proliferacji. Zrobiłam poziom hormonów i troszkę był podwyższony poziom prolaktyny.
Dostałam tabletki Lesinelle jednak brałam tylko 2 miesiące, potem przeszłam na plastry evra ale z uwagi na to że pogorszyła mi się krzepliwość krwi musiałam odstawić po dwóch plastrach.
Pierwszy prawidłowy okres dostałam po 50 dniach od krwawienia z odstawienia, następny po 18 dniach kolejny po 31.
I teraz zasadniczy problem ostatni okres dostałam 8 sierpnia skończył się 13 sierpnia a 16 sierpnia wieczorem dostałam krwawienia. Najpierw myślałam że to krwawienie owulacyjne ale wygląda na to że to normalna miesiączka bo zaczynaja się pojawiać skrzepy.
Zapisałam się do ginekologa ale dopiero na środę wieczór a do tego czasu to chyba oszaleję . Macie jakieś pomysły dlaczego tak to wygląda bo mnie juz różne rzeczy chodzą po głowie . Dodam że mam 44 lata

Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2015-08-18 10:58
Wiem, że czekasz na odp. ale niestety ja nie wiem co Ci powiedzieć...
Miesiączka może sobie wariować i jak już wiesz należałoby zbadać się i może powtórzyć całościowo panel hormonalny?
Na pewno jedna nie powinny chodzić Ci po głowie jakieś rzeczy złeeee ;)
napisał/a: didusia40 2015-08-22 11:45
Byłam u lekarza zrobił usg i niby wszystko jest ok :)
Endometrium 3 mm dzisiaj szósty dzień a ja nadal krwawię chociaż biorę hemorigen .