Krwawienie

napisał/a: nitka22 2014-10-29 19:13
Ostatnią miesiączkę miałam 12 października i 15 dnia cyklu wieczorem delikatnie plamiłam takim brązowym śluzem dosłownie dwie kropelki na bieliźnie a na drugi dzień miałam krwawienie i rano tak z 30 min bolał mnie brzuch dokładnie to macica tak jak boli podczas okresu ale przestało tyle, że krew utrzymywała się cały dzień i utrzymuje się do dzisiaj czyli 3 dni krwawienia . I lewy jajnik mnie bolał. Postanowiłam zrobić test ciążowy wczoraj rano i wyszedł negatywny. I mam niedoczynność tarczycy a tabletki na tarczycę biorę jakieś 2 tyg i najmniejszą dawkę. Jak myślicie może mieć to związek z tarczycą czy możliwa jest ciąża? Okres dopiero około 7-10 listopada a ja już wariuję.
napisał/a: pchelka18 2014-11-15 20:50
bardzo wczesnie zrobilas test ciazowy, najlepiej robic najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki, ja tak robilam, a potem jeszcze tydzien pozniej dla pewnosci
napisał/a: nitka22 2014-11-17 10:28
Później zrobiłam test 29dc i negatywny a następny 35dc a teraz mam 37dc i nadal brak okresu i nic na to nie wskazuje. Nie wiem co jest grane
napisał/a: wikam2 2014-11-17 12:28
Praca tarczycy może mieć wpływ na menstruację.
Skoro 15dc ew. 18 miałaś owulację to test pokaże ciąże ok. 30dc.
Robiłaś do więc ciążę powinniśmy raczej wykluczyć.
napisał/a: nitka22 2014-11-17 15:35
Na którymś forum dziewczyny pisały, że jak im się tydzień okres spóźniał to testy były negatywne dopiero po dwóch tygodniach test pokazał drugą kreskę ale bladą. Sama nie wiem co powinnam w tej sytuacji zrobić. Czy czekać na okres czy iść do ginekologa. Noi czy ciąża wogóle jest możliwa. Bo jak miałam owulację w 16 dc to powinam już dawno okresu dostać.