Krwawienie trzy dni przed końcem opakowania tabletek anty.

napisał/a: kamcia1 2014-10-01 09:38
Witam od 7 miesięcy biore tabletki logest. W poprzednim cyklu połączyłam dwa opakowania ze względu na wyjazd wakacyjny i dwa dni przed końcem drugiego opakowania dostałam krwawienie nie wzięłam tabletki tylko zrobiłam 7 dniowa przerwę.W tym cyklu dziś zostały mi jeszcze trzy tabletki i znowu dotałam krwawienie odstawiłam dzisiaj tabletki żeby zrobić już 7 dniową przerwę.
Wcześniej dwa lata temu też brałam logest i też czasami tak się zdażało ale co zauważyłam zawsze tak było gdy w aptece dostałam tańszy logest z importu.
Teraz dwa ostatnie opakowania tez były z importu nie wiem czy może to ma jakiś wpływ niby skład taki sam.
Zastanawiam się czy przy krwawieniach zachowana jest skutecznośc antykoncepji?
Czy te krwawienia moga wynikac z dwóch rodzaji logestu orgianł-import.
Wizyte u ginekologa mam dopiero za miesiąc.
Bardzo proszę o pomoc
napisał/a: wikam2 2014-10-06 16:42
Nie mam zielonego pojęcia i jakbyś się dowiedziała to nam napisz. Skład jest ten sam?
napisał/a: kamcia1 2014-10-06 17:55
Tak skład niby ten sam.
Szkoda ,że nikt nie wie. Zadałam pytanie na innym forum odpowiedziała pani ginekolog ale nic konkretnego nie napisały tyle tylko ,że krwawienia przy tabletkach są częstym kłopotem i nie należy zmieniać schematu stosowania.Mnie najbardziej interesuje czy przy tych krwawieniach jestem nadal zabezpieczona czy nie.
W środe biorę kolejną pierwszą tabletkę tym razem oryginał i zobaczymy czy dotrwam do końca cyklu.Wizytę mam za miesiąc więc będę miała porównanie.
napisał/a: ola5-92 2016-01-18 15:32
Cześć mam podobny problem tabletki logest biore od 3 lat nieraz już łączyłam dwa opakowania i nigdy nic takiego sie nie stało jak teraz. Wziełam dwa opakowania nie robiąc 7 dniowej przerwy i w dzień w którym miałam wziąć ostatnią tabletke dostałam krwawienia, nie wiem co to ma znaczyć ze krwawienie wystapilo jeszcze w trakcie brania tabletek prosze o odpowiedz bo już się martwię że może jestem w ciąży
napisał/a: wikam2 2016-01-18 19:00
O ciąży powinnaś myśleć gdybyś krwawienia nie dostała :)
Połączenie opakowań czasem konczy się tak jak teraz u Cb.
napisał/a: ola5-92 2016-01-19 18:43
Masz racje z jednej strony wiem że przecież gdybym była w ciąży to krwawienie by nie wystąpiło, ale przez te krwawienie w dzien brania ostaniej tabletki z 2opakowana różne rzeczy przychodzą mi na myśl tym bardziej że krwawienie nie obfite ale nadal trwa a mam 3 dzień przerwy
napisał/a: ola5-92 2016-01-19 19:49
mam jeszcze jedno pytanie bo dzisiaj mam 4 dzien w ktorym krwawie i nomanie dopiero dzisiaj powinnam dostac krawienie z odstawienia a tu nagle mi sie juz konczy czy to przez to ze dostalam szybciej i już sie wykrwawil organizm ?
napisał/a: ola5-92 2016-01-21 20:18
prosze o odpowiedzz krwawienie dostalam w dniu wziecia ostatniej tabletki z drugiego opakowania pod rzad i od tamtej pory krwawilam przez 6 dni z tym ze planowo z odstawienia powinnam dostac okres we wtorek a dzisiaj jest czwartek i okres wlasnie mi sie skonczyl czy to przez to ze oranizm wykrwawl sie o 3 dni szybciej
napisał/a: wikam2 2016-01-22 19:42
Można tak to ująć :)
napisał/a: ola5-92 2016-01-22 20:24
Dziękuję za odpowiedz :) czyli mam sie nie martwić ? i wszytsko jest ok ? robilam dzisiaj test bo zakonczylam krwawic i wyszedl negatywnie, a jakos caly czas nie daje mi to spokoju ze juz mi sie krwawienie skonczylo:( prosze o odpowiedz