Krwawienie, skąd się wzięło?

napisał/a: Wampirek1617 2015-01-26 19:54
Witam. Mam pytanie które mnie osobiście bardzo nurtuje, a więc : biorę obecnie drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Regulon, mam jeszcze 7 tabletek do końca opakowania, przy czym tak jakby mam zapalenie dróg moczowych (odczuwam ból pęcherza po oddaniu moczu od ok. miesiąca) i żeby temu zapobiec, od piątku biorę Furaginum ale wieczorem, od piątku też zauważyłam u siebie rano początkowo jasno brązowe upławy, a dziś rano były już prawie że czarne. Zaskoczyło mnie to, bo skąd krwawienie mimo brania tabletek. Może mi ktoś coś podpowiedzieć?
napisał/a: wikam2 2015-01-29 19:56
Bark odstawienia tabletek nie oznacza, że nie pojawi się skutek uboczny w postaci plamienia ;)
napisał/a: Wampirek1617 2015-01-31 15:45
Odstawiam tabletki, miesiączkować też kiedyś muszę, nie jestem głupia. Mam na myśli to, że nie powinno się to pojawiać.
napisał/a: wikam2 2015-02-02 17:48
Wiem, że odstawiasz :) Ale także nie odstawiasz bo masz ich 21 jednak zjeść nie? :)
I przy ich jedzeniu może pojawić się plamienie. Im go mniej tym potem jest ciemnijesze - chodzi o utlenianie krwi który się z Ciebie....wydobywa ;)
Jeśli plamienie podczas przyjmowania anty bedzie utrzymywac się dłużej niż 3 cykle tabletkowe, warto wybrać się do lekarza.