Krwawienie odbytnicze, krwawienie przy oddawaniu stolca

Agafitness
napisał/a: Agafitness 2011-07-30 20:07
Dzięki.A jak długo trzeba pozostać w szpitalu po zabiegu?
napisał/a: piotrosiama 2011-07-30 21:23
Moja mama miała ten zabieg przeprowadzony w prywatnym gabinecie proktologa i tego samego dnia powróciła do domu, skoro robisz to na NFZ to możliwe że jest inaczej.
napisał/a: NocnyMocny 2011-09-12 21:04
Hej
Pozwolę sobie odświeżyć temat.
3 dni temu przy oddawaniu stolca zuważyłem krew dosyć jasnego koloru ,nie były tego dużo ale mało też nie
Od tego czasu oddawałem 2 razy stolca ,za każdym razem w stolcu była krew.
Raczej nie miewam zatwardzeń a dziś była biegunka...
Mam 20lat i poza nadwagą raczej cieszę się dobrym zdrowiem ,prowadzę siedzący tyb życią ,stąd też główne podejrzenie pada na hemoroidy ale nie odczuwam żadnego bólu czy dyskomfortu podczas wypróżniania ,w okolicach odbytu też nie odnotowałem żadnych zamian...
Mam się martwić? Co to może być ,wiem ,że powinienem biec do lekarza ale sprawa dosyć świeża, więc mam jeszcze nadzieje ,że sam się jakoś zalecze...
napisał/a: Michael312 2011-10-07 16:58
Witam mam 16 zaraz 17 lat od jakiegoś czasu po oddaniu stolca na papierze pojawia się odrobina krwi niema jej dużo oraz nie mam innych objawów proszę o odpowiedz z góry dzięki
napisał/a: piotrosiama 2011-10-07 17:00
Michael - a masz jakieś problemy z wypróżnianiem, ta krew pojawia się stale czy sporadycznie ?
napisał/a: flamejack 2011-10-20 11:25
Witam
Mam pewien problem jeśli chodzi o krwawienie.
Po oddaniu stolca na papierze i tylko na papierze po dłuższym starannym wycieraniu odbytu pojawia sie krew.
Zastanawiam się czy to nie jest tylko od starannego i głębokiego wycierania czy też jest to gdzieś z głębszych partii.
Przyznam ,że zwieracz ma jedną wypustkę ,która jest na zewnątrz .Przy wycieraniu mogę o nią zachaczać i podrażniać ją..
Ktoś może pomóc ?