Krwawienie odbytnicze, krwawienie przy oddawaniu stolca

napisał/a: suda 2010-10-22 10:51
Dziękuje Ci bardzo. Jakaś jest specjalnie polecana? Czy obojętnie jaką.
No i czy mam w aptece już nazwać to hemoroidami czy z grubsza jej opisac jak wystuacja wyglądała?
napisał/a: piotrosiama 2010-10-22 11:04
Mój problem, wprawdzie z przerwami, ale datuje się od dłuższego czasu więc ja już stosuję czopki. Maść dobierze Ci farmaceuta jak powiesz o tej krwi. Pamiętaj też, że w tych przypadłościach bardzo ważne jest picie dużej ilości wody niegazowanej.
Pozdrawiam
napisał/a: suda 2010-10-22 11:15
ok bardzo Ci dziękuje raz jeszcze. Dzisiaj idę do apteki.
napisał/a: suda 2010-10-22 15:23
cos chyba jest nie tak... dwa razy dzisiaj jeszcze sie wypróżniałam i za kazdym razem czuje kłucie jakby coś mi pękało. Krwi nie zauważyłam... do tego doszły dziwne "bulgoty" w żołądku i nie wiem czy to ma jakieś powiązanie...
napisał/a: piotrosiama 2010-10-22 17:05
Bierzesz jakieś tabletki albo coś ekstra ostatnio zjadłaś ? Może dziwne to pytanie ale trzeba na początku wykluczyć pewne błędy w diecie.
napisał/a: suda 2010-10-22 21:51
no właśnie nie...
Byłam w aptece, było mi głupio na maksa, farmaceutka gapiła się na mnie jak na idiotke jak jej powiedzialam co jest grane. Stwierdziła, że to na pewno hemoroidy, ale póki co dała mi maść LINOMAG... Nie jestem z tego szczególnie zadowolona, no ale zobaczymy.
Dzisiaj się obadałam ponownie (jak to głupio brzmi, w ogóle ta cała sytuacja jest żenująca) to mam coś w rodzaju żyłki małej koło odbytu, to nie jest na zewnątrz ale wyczuwalne przez skórę. Nie wiem czy to hemoroid... ;/

Kupić coś na hemoroidy typowo?

W ogóle koleżanka mi powiedziała, że jak będę u ginekologa to mam ją poprosić, żeby oceniła czy mam hemoroidy. Kumpela włąśnie tak zrobiła bo się wstydziła iść do gastrologa...Ale na logike skąd ginekolog ma się na tym znać...
napisał/a: piotrosiama 2010-10-22 22:00
Zna się - poprzez badanie ginelol. przez odbyt. Dobra myśl.
Agafitness
napisał/a: Agafitness 2011-02-18 13:05
Witam!
U mnie od conajmniej roku pojawia się krew podczas oddawania stolca.Ale teraz się to wyraźnie nasiliło.Krew dosłownie tryska,zalewając całą muszlę klozetową.Oglądałam przez lusterko odbyt-wyczuwam wyraźne guzki i zgrubienia.Kiedy zaczynam "przeć" jakbym chciała zrobić kupę,to z odbytu wychodzą mi jakieś za przerproszeniem "krwawiące flaki".Przeraziłam się widząc to i zarejestrowałam na poniedziałek do lekarza ogólnego.Jak myślicie-czy to są hemoroidy czy coś gorszego? To coś wyłazi z odbytu gdy oddaję stolec,takie jakby krwawiące kawałki mięsa.W dodatku nieprzyjemnie to pachnie-jakby zgnilizną.

Poradźcie coś.

Lekarz ogólny pewnie skieruje mnie na badania.
napisał/a: piotrosiama 2011-02-18 13:19
Poproś o skierowanie do proktologa i szybko zadziałaj. A do czasu wizyty stosuj czopki na hemoroidy - moim zdaniem najlepsze by były Procto-Glyvenol.
Agafitness
napisał/a: Agafitness 2011-02-18 14:15
Dzięki.Tak właśnie zrobię.

Czyli,że to raczej hemoroidy?
napisał/a: piotrosiama 2011-02-18 14:43
Wirtualnie rozmawiamy i tak by wskazywało.
Agafitness
napisał/a: Agafitness 2011-02-18 19:37
Jestem szczupłą,wysportowaną osobą - skąd u mnie coś takiego?

Kupiłam te czopki.Babka w aptece mówiła,że one są najskuteczniejsze ze wszystkich jakie są dostepne do użytku.Drogie,ale trudno