Krwawienie dziąseł

napisał/a: Polecam 2009-03-29 18:19
Moje zęby nie wyglądają za dobrze, no dobra wyglądają bardzo źle :/
Ale mimo to chciał bym się dowiedzieć czy jest jakiś inny sposób niż dentysta na krwawiące dziąsła ?
Ostatnio widziałem jakąś reklamę z pastą do zębów która zapobiega, myślicie, że to działa ?
napisał/a: wander1 2009-03-29 18:31
Pasta dziala, gdy jest wysoki poziom higieny i przeprowadzona stomatologiczna sanacja i higienizacja jamy ustnej. Bez tego ani rusz...
napisał/a: wirolex 2009-03-29 18:50
[mnie krwawiły potwornie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziasła, dosłownie jak wypluwałam pastę to sama krew...widok straszny.W tej chwili nie krwawia juz od ponad roku ,poniewż:
1) usunęłam kamień
2) po usunięciu musiałam nakładać taki specjalny żel sensitive,bez spłukiwania,codziennie przez 2 tygodnie
3) Musiałam wyleczyć wszystkie zęby,nawet najmniejsze dziurki
4) A teraz profilaktycznie myje pastą ajona.

Jeśli nie zamierzam bo nie masz czasu na pkty 1,2, 3 to kup pastę ajona a już zobaczysz poprawę. Pozdrawiam!
napisał/a: Polecam 2009-03-29 21:07
wirolex napisal(a):[mnie krwawiły potwornie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziasła, dosłownie jak wypluwałam pastę to sama krew...widok straszny.W tej chwili nie krwawia juz od ponad roku ,poniewż:
1) usunęłam kamień
2) po usunięciu musiałam nakładać taki specjalny żel sensitive,bez spłukiwania,codziennie przez 2 tygodnie
3) Musiałam wyleczyć wszystkie zęby,nawet najmniejsze dziurki
4) A teraz profilaktycznie myje pastą ajona.

Jeśli nie zamierzam bo nie masz czasu na pkty 1,2, 3 to kup pastę ajona a już zobaczysz poprawę. Pozdrawiam!



dzięki bardzo :)
napisał/a: waran 2009-03-30 12:45
Polecam napisal(a):Moje zęby nie wyglądają za dobrze, no dobra wyglądają bardzo źle :/
Ale mimo to chciał bym się dowiedzieć czy jest jakiś inny sposób niż dentysta na krwawiące dziąsła ?
Ostatnio widziałem jakąś reklamę z pastą do zębów która zapobiega, myślicie, że to działa ?

Jeśli nie pójdziesz na odkamienianie do dentysty to czeka Cię parodontoza!!!A to juz nie odwracalne!
napisał/a: madola 2013-02-28 08:10
Wspomniałeś pastę ajona - interesuje mnie, bo nie zawiera fluoru. Tylko czy taka pasta nadaje się do codziennego mycia? Bo piszecie tutaj, że pomaga w problemach z dziąsłami, z krwawieniem. A można ją stosować na co dzień?
napisał/a: piotrosiama 2013-02-28 11:07
Tak można.
napisał/a: madola 2013-03-01 07:51
Piszesz, bo korzystałeś, czy też po prostu tak ci się wydaje?
napisał/a: piotrosiama 2013-03-01 11:49
Dentystka poleciła mi m.inn. właśnie tę pastę do codziennego stosowania.
napisał/a: madola 2013-03-04 07:33
Właśnie dziś zaczynam testy z tą pastą - jeśli będzie mi odpowiadała to chętnie przejdę na pastę bez fluoru.
W sumie to żałuję, że tematem nie zainteresowałam się wcześniej. Ten fluor wcale takim cudownym składnikiem jednak nie jest.
napisał/a: rabunia89 2013-03-06 11:06
Ale czego się spodziewasz po przetestowaniu jednej tubki? Żadnych zmian przecież nie zauważysz...
napisał/a: madola 2013-03-07 07:44
Racja, zmian nie zauważę - ale pasta mi pasuje. Śmiesznie się pieni - za pierwszym razem nałożyłam normalną dawkę i była pianowa masakra Smakowo jest ok. Podejrzewam, że jakiekolwiek efekty pasty można odczuć dopiero po kilku miesiącach - a kiedy to się uda, to dopiero czas pokaże. Jak na razie pastę sobie zostawiam.