Krwawiące struny głosowe

napisał/a: Biedronka 456 2013-04-30 22:10
Czy krwawiące sruny głowose sa bardzo poważne??? Co się może stać, gdy nie zareagujemy?? Czy po leczeniu można śpiewać?? Ile strwa leczenie ??
napisał/a: ewka35 2013-05-01 00:07
Nie bardzo rozumiem o co pytasz.
Pewnie że krwawiących strun głosowych nie można zbagatelizować.
Nikt nie odpowie Ci czy po leczeniu będziesz mogła śpiewać ponieważ nie wiadomo co tak na prawdę Ci dolega.
Ile trwa leczenie?......czego?????
Skoro śpiewasz to powinnaś wiedzieć że o gardełko należy dbać,jeśli coś jest nie tak to proponuję Ci wizytę u laryngologa.
Ja już nie śpiewam ponieważ nie zadbałam o gardło(struny) w odpowiednim momencie:P
Zajmij się tym jak najszybciej i życzę powodzenia:)
Pozdrawiam.
napisał/a: Biedronka 456 2013-05-01 00:17
Co do leczenia chodziło mi o to ile czasu trwa powrót do pełnego zdrowia ?? I czy później można śpiewać ?
napisał/a: ewka35 2013-05-01 00:24
Ale jakie leczenie masz na myśli????
Podjęłaś już jakieś kroki?
napisał/a: Biedronka 456 2013-05-01 10:28
Tak właściwie to nie chodzi o mnie tylko o kolege.Jest juz po operacji, nie może mówić przez miesiąc a płyta stoi w miejscu bo zespół bez niego nie nagra nowego krążka...Chciałam się dowiedzieć czy póżniej normalnie będzie mógł śpiewać ?? I czy jest możliwość, że głos może się zmienić ?? :/
napisał/a: ewka35 2013-05-01 10:44
Nie ma się co martwić na zapas.........nie wiem czy jest jakiś wokalista z tych mi znanych który nie przechodził w swojej karierze operacji strun głosowych:))
Jeśli operacja przebiegła tak jak być powinno to jak najbardziej będzie mógł normalnie śpiewać i głos raczej się nie zmieni:)))
Myślę jednak że lekarz prowadzący Twojego kolegi zna bardziej konkretne odpowiedzi.
Życzę dużo dobrego i pozdrawiam:)