Krwawiące oczy

napisał/a: wojtek2s 2012-06-05 16:48
Witam. Piszę w sprawie kolegi, bo strasznie ciekawi mnie, co to może być, a jemu "się nie chce" rejestrować. No więc...
Ostatnio, przeglądając się w lustrze, zobaczył, że krew leci mu z oka... Poprostu mały strumień z krwi wypływał z kącika oka i spływał po jego twarzy. Dziś sytuacja się powtórzyła, tym razem niewielka ilość krwi wypłynęła z jego, tym razem, obojga oczu.
Co to może być?

P.S.
Mówił teraz, że bolą go całe gałki oczne.
napisał/a: viki71 2012-06-09 21:16
Jeśli to prawda to niech leci do okulisty.Z oczami nie ma żartów.
napisał/a: wojtek2s 2012-06-09 22:07
W końcu go namówiłem i poszedł do lekarza, nie był to okulista, ale nie wiem dokładnie, jaki to był lekarz. Sprawdził i stwierdził, że ma całe zatoki i powiedział, że musiał mieć przez chwilę bardzo wysokie ciśnienie, jakby przynajmniej najadł się w dużych ilościach amfetaminy, i coś za okiem zostało uszkodzone, ale jako, że ta tkanka regeneruje się szybko, za miesiąc powinno być po kłopocie. Nic mu nawet nie przepisał, tylko zabronił się denerwować.
napisał/a: viki71 2012-06-10 17:44
wojtek2s napisal(a):W końcu go namówiłem i poszedł do lekarza, nie był to okulista, ale nie wiem dokładnie, jaki to był lekarz. Sprawdził i stwierdził, że ma całe zatoki i powiedział, że musiał mieć przez chwilę bardzo wysokie ciśnienie, jakby przynajmniej najadł się w dużych ilościach amfetaminy, i coś za okiem zostało uszkodzone, ale jako, że ta tkanka regeneruje się szybko, za miesiąc powinno być po kłopocie. Nic mu nawet nie przepisał, tylko zabronił się denerwować.

No to całe szczęście,że koledze nic nie jest.Następnym razem na miejscu kolegi starałabym się odwiedzić lekarza na goraco,czyli jak znowu pojawią się objawy opisywane przez Ciebie.Może lekarz bedzie konkretniej wtedy wiedział,co się dzieje.