Krwawiące dziąsła

napisał/a: Najemnik 2013-09-05 18:38
Witam
Często w górnej części dziąseł w 3-ech tych samych miejscach podczas szczotkowania pojawia się krew. Proszę o pomoc jakich produktów najlepiej używać aby wyeliminować krwawienie i nie dopuścić do paradontozy. Co do dentysty to po zapytaniu jak walczyć z takim przypadkiem otrzymałem ulotkę z opisem działania pasty Elmex.
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-07 02:53
Zmień dentystę. Dobrze by było wykonać kiretaż by wyczyścić kieszonki zębowe. Dobra szczoteczka do zębów a najlepsza elektryczna. Płyn do płukania jamy ustnej na bazie chlorheksydyny. Pasta do zębów np. paradontax bez fluoru,nitki dentystyczne,lub specjale szczoteczki do przestrzeni między zębowych. Pozdrawiam.
napisał/a: Najemnik 2013-09-10 09:52
Co do plynu to jakis konkretny, marka?
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-10 17:53
Eludril. W aptece. Ważne: używamy pasty bez fluoru a jeśli już takowej nie mamy to odstęp pomiędzy myciem a płukaniem wynosi 2 godziny. Powód: może wystąpić przebarwienie ząbków. Pozdrawiam.
napisał/a: ewask 2013-09-17 13:15
Witam, krwawienie dziąseł może mieć różne przyczyny. Moim zdaniem konieczna jest wizyta u stomatologa. Mój mąż miał podobny problem z krwawiącymi dziąsłami pomogła mu pani doktor z gabinetu Stomart w Opolu. Polecam!
napisał/a: madola 2013-11-18 07:52
Jeśli paradontax ci nie pomógł, to wypróbuj również pastę ajona - ona pomogła w moim przypadku. I w zasadzie od tamtej pory wszyscy domownicy mają pastę bez fluoru - jak dotychczas obyło się bez problemów, a trwa to przecież już kilka lat...
napisał/a: rabunia89 2013-11-19 19:00
A jaka jest różnica pomiędzy jedną, a drugą pastą? Bo jak rozumiem skoro jedna nie pomaga, a druga ma pomóc, to muszą mieć różne składy i różne działanie.
Czy tak?
napisał/a: madola 2013-11-20 08:01
Taka, że ajona mi pomogła. Nie znam się na składasz past - pewnie jest jakaś różnica. O takie kwestie pytaj już farmaceutów.
Radzę po prostu co podziałało u mnie - wiadomo że nie u każdego to samo musi być skuteczne, co nie?
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-11-30 15:09
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego dla siebie

[url_special=http://polki.pl/zdrowie-i-psychologia-zeby.html:inn0bm2y]https://polki.pl/zdrowie-i-psychologia-zeby.html[/url_special:inn0bm2y]
napisał/a: madola 2013-12-06 07:43
Autorko - pojawiasz się na forum?
Jeśli tak to napisz co ci pomogło, po jakim czasie, i czy nie masz żadnych nawrotów problemu
napisał/a: RobertoM 2014-04-25 12:22
Ajona jest bardzo dobrą pastą ale również mogę polecić pasty Curaseptu które zawierą chlorheksydyne w sobie i świetnie działają na dziąsła.