Krwawiąca wydzielina

napisał/a: a112 2007-12-27 22:26
witam
mam problem. po okresie pojawiła się u mnie krwawiąca, brązowa wydzielina, przy czym bolą mnie jajniki. nie wiem, czym to może być spowodowane, proszę o pomoc...
napisał/a: Madonna 2007-12-28 12:45
Może to objawy największej płodności związane z jajeczkowaniem?
napisał/a: a112 2007-12-28 20:03
możliwe, to by mnie trochę uspokoiło:) może to też z przemęczenia, ostatnio miałam dużo stresu. a mógłby byc inny powód tego krwawienia?
napisał/a: Madonna 2007-12-29 18:21
Wszystko zależy, kiedy on występuje w cyklu. Jeśli w czasie największej płodności, to nie ma się czym martwić, bo można go wyjaśnić naturalnymi procesami.
Jeśli okres zaczyna się od paru dni plamienia, to warto zrobić badanie hormonów.
napisał/a: ala1231 2007-12-29 21:47
Mój problem i moje pytanie wynika z małej nie wiedzy choć może i z dużej proszę mnie nie umoralniać tylko doradzić i w miarę możliwości pomóc. Więc od 3 miesięcy biore tabletki Cilest i przed skonczeniem 3 opakowania (ogólnie miałam skończyć opakowanie w środę) nie wziełam tabletek przez poniedziałek wtorek i środe bo zapomniałam i postanowiłam że brać nie będę gdyż okres miał mi sie zacząć we czwartek i nie wiem dlaczego uważałam aby lepiej nie brać... więc problem tkwi w tym że okres dostałam dopiero dzisiaj czyli w sobote a wczoraj doszło do stosunku można by powiedzieć że dziś w przedziale ok. 2-7h -bo kilka razy -tu akurat sie nie chwale ale chce dokładnie napisać o co chodzi. Więc jak już wspomniałam dostałam okres nie jest on tak obfity ale najbardziej zmartwiło mnie to że z pochwy wydobywa sie o lekko zaczerwienionym kolorze gesty(taki ciągnący się) śluz jakie jest prawdopodobieństwo tego że moja głupota mogła doprowadzić do zapłodnienia.
Prosze o szybką odpowiedz bo naprawde chyba szału dostane przez to wszystko.A stosunek był z gumką, która w trakcie pękła.