Krwawe wybroczyny na ciele

napisał/a: Agatka321 2011-05-12 15:49
Witam. Mój problem to krwawe wybroczyny na ciele. Wszystko zaczęło się od tego że prawie dwa tygodnie temu dostałam wysypki w postaci maleńkich krostek wypełnionych płynem, były na rękach, plecach, brzuchu i klatce piersiowej. Strasznie swędziały, lekarz internista przepisał mi antybiotyk ale to nie poskutkowało i w poniedziałek 9 maja poszłam do dermatologa, który stwierdził że to uczulenie i przepisał mi kremy do smarowania : rano- Cutivate, po południu- Laticort, wieczorem- Advantan. Dostałam także Zyrtec w tabletkach. Już wczoraj uczulenia nie było, wszystko zeszło. Dzisiaj jednak zauważyłam czerwone wybroczyny na ciele, nie jest ich zbyt dużo ale wyglądają tak jakby maleńkie kropki krwi pod skórą. Dzisiaj już żadnego z tych kremów nie stosowałam. Chciałabym wiedzieć czy takie wybroczyny, to może być skutek stosowania tych kremów ponieważ to są kremy sterydowe. Chciałabym także wiedzieć czy one same znikną czy powinnam je już zacząć jakoś leczyć. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady. Agatka32