Krwawe plamienia

napisał/a: shiroyuki 2014-05-24 15:18
Witam
Mój problem rozpoczął się około 2. miesięcy temu. Zamiast normalnej miesiączki dostałam krwawych plamień. Z powodu tych że plamień przedmiesiączkowych byłam u lekarza, dostałam antybiotyki, które, jak zobaczyłam, nie pomogły. Ale też nie dostałam normalnego okresu, tylko nieco intensywniejsze krwawienie, trwające ok. 3-4 dni, po czym mój śluz nadal był krwawy, czasami aż czarny. Tak przez 3 tygodnie, góra półtora tygodnia spokoju, po czym znowu - krwawienia, niby-okres i z powrotem krwawienia, które trwają już 4 tydzień (aż do teraz). Raz są słabe, raz krótkotrwale intensywne (przez "krótkotrwale" rozumiem pojedyncze silne krwawienie, po czym koniec, wszystko wraca do "zwyczajności"). Początkowo wystraszyłam się, że te ciąża ale hamuję swojego partnera w sprawach płciowych, gdyż nigdy nie współżyłam i na razie nie będę zamierzać. Poza tym zazwyczaj śpię na brzuchu, więc sądzę, iż wyczułabym coś w mojej macicy. No i też uważam, że jak na ciążę to trochę za długie plamienia, choć to jest tylko moje myślenie, nie poparte opinią lekarza. Co do niego - jeszcze się nie wybrałam, jednakże mama o moim problemie wie (tak, jestem dosyć młodą osobą). A teraz pytanie - jak myślicie, co to może być? Infekcja, torbiel, możliwy uraz czy coś jeszcze? Będę wdzięczna za szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
napisał/a: Gracee 2014-05-25 20:21
Nie ma co podejrzewać co to jest. Wskazana jest natychmiastowa wizyta u ginekologa, takie przedłużające się krwawienie nie jest normalne.