Krótsza lewa ręka!!!

napisał/a: picasso256 2008-06-04 21:01
Witam wszystkich !!! Mam 16 lat. Los tak chciał, że 3 razy pod rząd (co rok) złamałem lewą rękę w ramieniu. Po pierwszym urazie wytworzyła sie torbiel młodzieńcza i kość stała się krucha. Spora grupa lekarzy polecała mi operację polegającą na wyjęciu kawałka kości z biodra i wszczepienia w chore ramię. Jednak znajomy lekarz wojskowy stanowczo odradził mi ten zabieg.Operacja nie doszła do skutku. Po 3 złamaniu pusta przestrzeń w kości zaczęła się wypełniać. Lekarz uznał to niemal za cud. Jednak coś było nie tak. Ręka była sprawna lecz dwa lata temu zauważyłem, że jest krótsza o 4cm. Byłem w szoku. Lekarze mówili żeby lepiej już tak zostało. Obecnie ręka jest krótsza ok. 7 cm co jest dla mnie ogromnym utrudnieniem w normalnym życiu. Staram się jednak żyć jak inni, uprawiam sporty.Ostatnio dużo myślałem na temat operacji ( wydłużeniu), jednak nie wiem czy takowa jest możliwa, jak wygląda i przyniosła by mi oczekiwany efekt.Proszę o udzielenie mi fachowej odpowiedzi, oraz zachęcam do rozmowy osoby z podobnymi przypadkami.
napisał/a: Skylerz 2015-01-06 16:31
Cześć, wiem że temat z przed x lat, ale w jaki sposób rozwiązałeś swój problem? Po opisie śmiem twierdzić, że jestem praktycznie identycznej sytuacji jak Ty w czasie pisania tematu.