Krosty na penisie

napisał/a: łódek 2007-12-17 18:42
Witam,
Szukam pomocy - od dość długiego czasu (1,5 roku) mam na penisie dziwne krostki: nic mnie nie swędzi, nie boli, ale te białe krosty są dość duże. Jak się je wyciśnie, to zaraz znowu są (choć nie do końca można je wycisnąć). Wiadomo, że z takim problemem nie chcę iść bezpośrednio do lekarza. Co to może być?
napisał/a: problem... 2008-02-06 19:13
witam. mam ten sam problem i nie wiem co na to poradzic. wstydze sie isc z tym doo lekarza. mam prosbe do ciebie, jak cos poradziles na to albo wiesz jak sie tego pozbyc to odpisz na tym forum, bylbym Ci bardzo wdzieczny.pomocy:(
napisał/a: WolnY 2008-02-22 20:20
To sa "Prosaki" , tez mam ten problem od wielu lat lecz w niczym te chrostki nie przeszkadzaja , ani w zyciu intymnym ani w niczym innym chociaz nie polecam wyciskania tego bo mozna sie nabawic jakiegos ropniaka czy cos takiego :) jedynie jedyny minus tych chrostek to taki ze to nie wyglada zbyt pieknie i wielu facetow sie tego wstydzi!! ale jak to mawia przyslowie NIECH SIE WSTYDZI TEN CO WIDZI! :)
napisał/a: problem... 2008-02-25 21:29
dzieki wolny za odpowiedz, a tak przy okazji to chcialem sie spytac do jakiego lekarza trzeba z tym isc zeby to obejrzal i potwierdzil ze to jest nie grozne?, i wiesz moze czy da sie to jakos usunac? bede wdzieczny za odpowiedz bo jakby nie patrzec nie wyglada to za pieknie, i bylbym zapomnial, chodzi o to ze mam w tym roku badania do woja i co oni o tym sadza, jest to jakis problem, odnotowoja ta gdzies?? z grory wielkie dzieki
napisał/a: WolnY 2008-02-26 20:59
Z tego co wiem to powinienes skierowac sie z tym do Urologa, wiesz zawsze mozesz na temat Prosakow przeczytac na internecie na stronach zwiazanych z medycyna i tam jest wszystko doglebnie opisane ;] heh tez mam w tym roku badania do woja i jakos sie tym nie przejmuje... jesli odnotuja to jako problem płciowy to na korzysc poborowego bo jest szansa na kategorie D ;]
napisał/a: guziczek1 2009-03-19 15:53
witam.ja rownież mam ten problem i powiem szczerze ze sie tego wstydze.czy nie ma na to zadnych masci?? wstydze sie isc z tym do lekarza bo nie jest to zbyt ladnie wygladajace.pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz.