Krostki na prawej dłoni

napisał/a: KlaudiaL 2014-09-24 15:29
Witam ! Mój problem polega na tym,ze mam dziwne krostki tylko na prawej dloni i pojawiaja sie juz od kilku miesiecy . Dzieje sie to powoli bo od kilku miesiecy coraz wiecej mi ich przybywa . Bylam z tym u lekarza ktory przepisal mi masc o nazwie pimafukort lecz nie pomogla mi . Gdy zapytalam co to moze byc lekarz sam nie potrafil mi na to odpowiedziec poniewaz zdziwilo go dlaczego tylko na jednej dloni to wystapilo . Prosze o pomoc poniewaz martwi mnie co to jest i do tego nie milo to wyglada .Zamieszczam zdjecia ktore pomoga w diagnozie . Dziekuje i Pozdrawiam .
napisał/a: maja-z1986 2014-09-28 21:15
Miałam coś podobnego na stopie, nie wiem co to było, ale dostałam na to w aptece żel curiosin, który pomaga na zmiany skórne, może i tobie pomoże.
napisał/a: anggie112 2014-09-29 07:20
Może warto byłoby odwiedzić innego lekarza? Zdarza sie że jeden nie wie a drugi bedzie wiedział i nie będzie trzeba testować tysiaca kremow.
napisał/a: maja-z1986 2014-09-29 21:33
anggie112 napisal(a):Może warto byłoby odwiedzić innego lekarza? Zdarza sie że jeden nie wie a drugi bedzie wiedział i nie będzie trzeba testować tysiaca kremow.


na pewno warto, ale czas oczekiwania na dermatologa jest dość długi, w międzyczasie może coś pomoże, ja bym spróbowała ten żel.