Krosta na penisie!

napisał/a: Dironixu 2014-08-30 13:05
Witam. Od kilku tygodni(myślę że jest już 2-3 tygodnie) Na prąciu zrobił mi się pryszcz. Czerwony bolący, wyciskałem go stopniowo, wylatywała z niego ropa było okej, zmniejszał się. Jednak do dziś została mi tak jakby narośl po nim. Czuję pod dotykiem zgrubienie. Smarowałem maścią tormentiolem, clotrimazolum, maścią ichtiolową, i nie pomogło nic, nie wspominając że próbowałem to zdrapywać, jak i wyciskając jak się da, ale od czasu do czasu poleci bardzo malutka ropka, którym ciężko wydostać, a później już tylko krew. Proszę o pomoc, nie wiem co to może być. Zastanawia mnie co to jest jeszcze w środku tego na zdjęciu(to białe, być może ropa która nie chce się wycisnąć) Chciałbym to wyleczyć, ze względów estetycznych jak i uniknięcie pytań co to jest podczas stosunku. Pozdrawiam.
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-31 23:12
Wyglada mi to na zwyklego kaszaka lub ewentulanie czyraka z opisu tez tak wynika gdy bedziesz go wyciskal bedzie znow wyrastal bo z cala pewnoscia zostaje jego tzw.rdzen takze radze tego zaprzestac ,jedynie co nalezaloby zrobic to zaprzestanie wyciskania bo sam wiesz ze tworzy sie ranka co moze prowadzic do infekcji ,a nawet jesli to czyrak do jego rozsiewania ,dlatego bez lekarza sie nie obejdzie.
napisał/a: Dironixu 2014-09-02 22:36
Do poniedziałku daje sobie czas. Jeśli się nic nie poprawi wybiorę się do lekarza rodzinnego który mam nadzieje poleci mi coś, albo przepisze jakiś antybiotyk. Na razie będę smarował tormentiolem.
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-03 23:03
Wydaje mi sie ,ze nic sie nie zmieni i jednak wizyta bedzie wskazana,nalezy nie dopuszczac do powstawania ranek (!) poprzez rozdrapywanie i wyciskanie by nie wdala sie infekcja
napisał/a: Dironixu 2014-09-04 15:07
Tylko gdzie ja mam się udać do lekarza? Lekarz rodzinny raczej nie będzie tego oglądał, a jak dostanę skierowanie do urologa/dermatologa i ustalę wizytę to będę czekał z kilka miesięcy..
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-06 20:39
Z powodzeniem dermatolog postawi rozpoznanie ,a do niego nie jest potrzebne skierownie
napisał/a: Dironixu 2014-09-07 00:35
Witam, stosuję tribiotic od dnia, i widać poprawy tzn. Wszystko się ładnie zamyka, i wygląda jakby goiło. Zobaczymy jak będzie dalej, jeśli nic to wybiorę się do dermatologa. Pozdrawiam.