Kropelkowanie a ciąża

napisał/a: Pauliinka 2010-01-01 21:18
Chcialabym dowiedzieć sie cos wiecej na temat kropelkowania. Jak rozpoznać czy wogóle do niego doszlo? Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób? Może znacie kogoś komu przytrafiło sie cos takiego? Moj problem polega na tym ze przestalam brac tabletki anty po 4 miesiacach brania. Wiadomo pierwsze krwawienie bylo normalne jak to bywalo w przerwie miedzy opakowaniami. Drugiego okresu jeszcze nie dostalam minęło 29 dni a nie wiem jak moj ogranizm sie rozregulowal i kiedy dostane okres. Kochałam sie 28 dnia od ostatniego okresu z chłopakiem bez zabezpieczenia. Do wytrysku we mnie nie doszlo gdy czuł ze dochodzi zwalnialismy tempo ale nie wychodził ze mnie moglo dojsc do kropelkowania?
napisał/a: hanca84 2010-01-01 21:25
Na pewno było, bo pojawia sie zawsze w chwilach podniecenia. A co do tego czy w preejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia to zdania są podzielone. Okres może Ci się teraz spóźnić, tak się często dzieje po odstawieniu hormonów. Jeśli przerwa będzie sie przedłuzała udaj się do gina. I pomyślcie o zabezpieczeniu, bo możesz zajść w ciążę.
napisał/a: Pauliinka 2010-01-01 21:30
Wiem wlasnie ze okres moze byc rozregulowany. Dlatego tez nie wiem kiedy mialam lub bede miala dni płodne zawsze je odczuwalam no a teraz niestety nie.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-01-01 21:39
Proponuję używać prezerwatyw bo nie po raz pierwszy pytasz o mozliwą wpadkę.
napisał/a: Pauliinka 2010-01-01 21:45
Przedtem bralam tabletki a jak kazdy kto zaczyna je brac mialam rozne wątpliwosci. Z pewnych powodów musialam je odstawic. No i doszlo do stosunku bez zabezpieczenia co pewnie nie jednej parze sie zdarzylo.
napisał/a: wikam2 2010-01-02 15:55
Nic się nie martw bo okres nie opoźnia sie "naturalnie" tylko jakby wchodzi od nowa w swój własny rytm. A kiedy go "złapie" nikt nie wie :))))