Krew z penisa po clotrimazolum !

napisał/a: stary_dziad 2013-11-16 02:59
Swędział mnie penis... po tygodniu nie przechodziło, więc kupiłem clotrimazolum, swedzenie ustało... nałożyłem maść i nie spłukałem... po 8 godz. zagladnalem pod napletek... nie chcial sie z sunac.. .zrobił sie na maksa ciasny... poleciała krew... co się dzieje? jestem uczulony na maść ? wczesniej ja stosowalem i nigdy nie bylo takich przygod...
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-16 12:54
Nie sadze by to byla wina masci,chociaz moga po niej wystapic odczyny alergiczne na skorze ale tutaj w postaci jedynie swedzenia ,zaczerwienienia i pieczenia ,ale z czasem przemijaja...
Prosze zakupic sobie rivanol i robic oklady przez pare dni 2xdziennie
napisał/a: stary_dziad 2013-11-21 04:49
rivanol troche lagodzi, ale i tak jest coraz gorzej. Mocno mnie piecze, chyba juz tego nie zalecze i nigdy już nie bede mogl go uzyc ;( na rekach pojawila mi sie kiedys grzybica i mam ja do dzis (2lata).
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-21 16:04
Wracajac do grzybicy rak skoro wczesniejsze leki nie pomagaly,a problem trwa tak dlugo nalezaloby w takim przypadku wykonac posiew mykologiczny z oznaczeniem mykogramu i dobranie odpowiedniego leku.
Co do pierwszego problemu prosze jeszcze porobic oklady z rivanolu tak 2x dziennie
napisał/a: stary_dziad 2013-11-21 18:37
No widzisz, powiedz to dermatologom. Babeczka stwierdzila ze to nieuelczalne i zebym spadal. (mowie o grzybicy rąk). Tymczasem pomaga mi na to dieta antygrzybiczna i orungal (zdobylem nielegfalnie, bo oczywiscie zaden konowal nie przepisze
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-22 12:25
stary_dziad napisal(a):Babeczka stwierdzila ze to nieuelczalne i zebym spadal. (mowie o grzybicy rąk).


Hmmm ....na jakiej podstawie tak stwierdzila(?) wszystko idzie wyleczyc tym bardziej grzybice jesli oczywiscie zostanie dobrze zdiagnoowana i zostana dobrze przepiane leki ,byc moze na dloniach posiadasz jakis inny szczep grzyba gdzi wymaga opowiednich lekow,dlatego najlepiej bys sam prywatnie zrobil ow wymazowki i wtedy zobaczymy,a najlepiej to zmien dermatologa ;)
Po tyg robienia okladow z rivanolu zobaczymy czy bedzie poprawa
napisał/a: stary_dziad 2013-12-15 12:29
kirke napisal(a):
stary_dziad napisal(a):Babeczka stwierdzila ze to nieuelczalne i zebym spadal. (mowie o grzybicy rąk).


Hmmm ....na jakiej podstawie tak stwierdzila(?) wszystko idzie wyleczyc tym bardziej grzybice jesli oczywiscie zostanie dobrze zdiagnoowana i zostana dobrze przepiane leki ,byc moze na dloniach posiadasz jakis inny szczep grzyba gdzi wymaga opowiednich lekow,dlatego najlepiej bys sam prywatnie zrobil ow wymazowki i wtedy zobaczymy,a najlepiej to zmien dermatologa ;)
Po tyg robienia okladow z rivanolu zobaczymy czy bedzie poprawa


to chyba nie grzybica skoro zaczalem smarowac Bedicortem G i sie nie pogorsszylo, a wrecz minimalna poprawa... ?
napisał/a: ~Anonymous 2013-12-17 13:12
W takim razie nie byla to grzybica tylko byc moze zapaElnie wywolane przez bakterie ,ktore byly wrazliwe na gentamycyne lub odczyn alergiczny wystapil i tez po masci zniknal,albo wystapilo jedno i drugie .
Kto przepisal masc?
napisał/a: stary_dziad 2013-12-17 14:19
internistka. Ogarnięta babeczka. Dała mi też masę skierowań m.in na pasozyty, poseiw moczu, testy alergii pokarmowych (niestety tylko ogolne imunoglobiny IgG, za IgE szczegolowe musze se zaplacic, ale nie wiem czy sie oplaca) i posiew z ręki w kierunku grzybów. Ręka niestety nadal z tym białym nalotem, ale znacznie tego teraz mniej. Drugiej reki nie smarowalem niczym a tez troche sie zmniejszylo (ale gorzej niz na tej co smarowalem). Bialy nalot jednak pojawia mi sie teraz na czole, nosie i pod oczamia a dodatkowo robią mi się małe pęcherzyki, jakby krostki na powiekach ktore uciskaja galke oczna i to piecze i swedzi (potarflem oczy i pewnie dlatego).
napisał/a: ~Anonymous 2013-12-18 15:15
Wiesz warto wykonac badania i posiewy i wtedy zobaczymy ,tym bardziej ,ze zostal juz pobrany wymaz z reki(?) ,tak? Ogolnie zastanow sie nad kosmetykami do higieny ,(kremy,zele,balsamy)ktore uzywasz moze cos cie uczula stad objawy(?)
Jesli faktycznie przepisana masc pomaga byc moze to byc na tle alergicznym skoro problem sie rozrasta na inne czesci ciala.
Pamietaj aby nie trzeć oczu stosujac masc
napisał/a: stary_dziad 2013-12-24 19:57
O cholera... przestałem smarować tą maścią (było nieco lepiej) i następnego dnia pojawił się ogromnny nawrót , jeszcze mocniejszy. Mam teraz całą zewnętrzną część dłoni pokrytą w rankach i takich czerwonych punkcikach... nie ma juz tego białego, jest poprostu zorana skóra. STrasznie to piecze przy każdym poruszeni palcami czy dłonią... najbardziej piecze od wody... ;/ ;/ ;/ Druga ręka też trochę gorzej (nie byla smarowana ta mascia) ale nie aż tak. ;/

Narazie mam wyniki badań krwi. Nie wyszły dobrze. CRP niskie, ale leukocytów mało (4,00) , podwyższone znacznie monocyty i lekko limfocyty, zaniżone znacznie neutrofilie... hemoglobina w porzadku (16) i pozostałe rzeczy razczej też...
Igg na przeciwciala pokarmowe ujemny.

Za miesiac mam wymaz z reki na grzyba i testy alergiczne skórne.. a w nowym roku posiew z moczu... ale boje sie ze to nie jest uczulenie. Zepsuło mi się też samopoczucie (oczy, stawy, głowa, rozdrażnienie i częstomocz) no i tak morfologia...