krew w kale

napisał/a: qaska1 2006-12-18 11:31
Witam wszystkich...

Bardzo sie denerwuje gdyz wczoraj wieczorem u mojego 4,5 letniego synka zauwazyłam czystą krew w kale(minimalnie), a co najgorsza jak mu wytarłam pupke to cały papier był w czystej krwi. Dzis natomiast zrobił kupke bez krwi, papier tez był w sumie czysty(bez krwi), z tym ze przy ostatnim wycieraniu pupki dojrzałam minimalne slady krwi. Mój lekarz pediatra przyjmuje dopiero jutro...co robic Czy ktos z was spotkał sie z czyms podobnym Pomózcie
napisał/a: Peter 2006-12-18 14:15
Jeśli syn miał zaparcie, a kupka była twarda, to taka sytuacja może się zdarzyć. Jeśli nie skarży się na inne objawy, to nic się nie stanie, jeśli jutro pójdziesz do lekarza.
napisał/a: qaska1 2006-12-18 15:27
No tak...tyle że to krwawienie było takie obfite , to mnie tak bardzo martwi
Być moze było to zaparcie, lecz kupka nie była spieczona. Czy moga byc to hemoroidy? I czy moze wystepowac przy nich takie duże krwawienie? A jesli to nie hemoroidy to co to moze być?

Dziekuje i pozdrawiam
napisał/a: Peter 2006-12-18 20:10
U tak małego dziecka obecnośc hemoroidów musiałabyć wrodzona. To mało prawdopodobne. Przypuszczalnie nastąpiło pęknięcie naczyńka krwionośnego. Jeśli to był jednorazowy incydent, to nie ma podstaw do niepokoju. Ale wizyta u lekarza konieczna.
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:28
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: qaska1 2007-12-19 22:57
Witakm po długiej nieobecności...

Jeśli chodzi o krew w kale,okazało sie ,że syn ma szczeline odbytu i to jest powodem krawawienia. Krwawienia zdażają sie co jakis czas, pewnie przy twardszej kupce, choć dbamy o codzienne wypróżnianie. Czasami to krwawienie jest bardzo duże i to jest smutne... ((
Nie wiem , czy kiedykolwiek problem zniknie zupełnie... ((

Pozdrawiam
napisał/a: Peter 2007-12-20 07:44
Spróbowałbym czopków propolisowych.