Krew i białko w moczu - bóle

napisał/a: pastaciasta 2009-03-13 19:14
Tydzien temu pobolewaly mnei nerki i od czasu do czasu mialam lekkie kilkusekundowe kolki. Poszla z tym do lekarza. Zrobili badania i wszystko było ok a ból minął. Dzisiaj czułam się od rana bardzo dobrze ale koło godziny 12 zaczał mnie boleć pęcherz. Mocz miałam normalny. Poszłam po pracy o 15 do apteki i kupiłam coś na zapalenie pęcherza. Gdy wróciłam do domu załatwiłam się czerwonym moczem, dostałam mocnych bóli pęcherza. Pojechałam do szpitala. Wyniki wyszły takie:
Barwa brunatna
Przezroczystość mętna
C. właściwy 1030
Białko +250 mg%
Krwinki czerwone świeże liczne
Składniki mineralne liczne kryształki szczególnie wapnia, nieliczne bakterie
Na USG nic nie wyszło. Więcej badań nie robili. Niestety przyjmował dzisiaj w szpitalu lekarz któremu nie ufam dlatego chciałabym by pomogl mi moze ktos kto sie zna na tym tutaj. Po powrocie do domu doszły bóle nereki gorączka 38 stopni. Lekarz wypisał lek o nazwie CIPRONEX ale nie był pewien co mi jest
napisał/a: dimedicus 2009-03-13 21:42
Wyniki moczu wskazują na wystąpienie kamicy nerkowej lub atak kolki nerkowej.W konsekwencji doszło do zapalenia dróg moczowych na co wskazuje wzrost temperatury Należy stosować środki przeciwbólowe i rozkurczające. Zalecane jest picie dużych ilości wody oraz ciepłe okłady i kąpiele.USG może czasem nic nie wykazać.Lek Cipronex jest stosowany w takich przypadkach.
napisał/a: pastaciasta 2009-03-14 16:04
Dziękuję za informację