Krępujący ,bolący problem

napisał/a: czesiag 2012-12-12 16:56
Odważyłam się napisać o swoim problemie.Od kilku lat mam bóle w okolicy pachwin ,krocza promieniujący do prawej nogi.Najgorszy jest ból w dolnej częsci miednicy .Przeszłam sporo diagnostyki.i szpitali.Byłam odsyłana od neurologa do ginekologa, do ortopedy itd.W międzyczasie były i torbiele i mięśniaki.Teraz jest menopauza, mieśniaków i torbieli już nie ma.Ból jest nadal i pojawił się teraz z dużym nasileniem.Nasila się bardziej po globulkach od ginekolog Oekolp. Dodam ,że moja macica była dość maltretowana w życiu :2 cesarki, 2 poronienia/ciąże w rozkładzie i czyszczenia,2razy polipy usuwane.Ból nasila też rehabilitacja w tej okolicy miednicy małej/nagrzewanie ,zimno czy gimnastyka/Jestem bezsilna.Czy jest możliwe ,że tak mocno bolą zrosty.Ginka nie mogła pobrać wymazy z szyjki.Na początku stycznia mam usg.Myślę o zrobieniu TK z ukierunkowaniem na narządy -na pewno prywatnie.Intuicja pacjenta podpowiada mi od początku,że to nie ortopedyczne czy neurologiczne sprawy mimo że jest coś co uciska czy promieniuja do prawej nogi.Może ktoś z czymś podobnym się spotkał.