Kręci mi sie w glowie

napisał/a: weronika_123 2007-10-25 22:06
Witam!
Od jakiegoś czasu dziwnie się czuje...Kręci mi sie w glowie, i w tym momencie robi mi sie niedobrze...Czuję ze puchną mi palce u dloni i pocą mi sie rece.
Czasem odczuwam ucisk w klatce piersiowej.

A 2 moim problemem jest moj okres. Wstyd sie przyznac ale mam juz tak od około 2 lat. Strasznie nieregularnie miesiaczkuje, czasem co 3 miesiące, a jak już dostane okresu to najczesciej jest to krwawienie po 2-3 dni kiedy spokojnie moglabym uzywac wkladek badz najmniejszych tamponow...

może ktos wie co mi dolega? :)

Pozdrawiam serdecznie :)
napisał/a: lucienne1 2007-10-27 18:13
Droga weroniko
Pomóc ci może jedynie lekarz, w pierwszym jak i drugim przypadku. Jeśli chodzi o drugi problem to musisz zglosic sie z tym do ginekologa.. prawdopodobnie (jesli nie jestes młodą "początkującą" - sprawy hormonalne) to moze to być przyczyną jakiegos stanu zapalnego.
Co do pierwszej sprawy to trudno mi doradzic.. zglos sie z tym do rodzinnego... kręcenie w głowie moze byc przyczyną np osłabienia, puchnięcie palców?? nie wiem.. ale i ból w klatce piersiowej moze być objawem np nierwicy czy problemów kardiologicznych (zalecam ekg). ale moze to byc nic powaznego.. chwilowe oslabienie organizmu... Tak wiec udaj sie do lekarza.. powiedz mu o swoich objawach.. niech da skierowanie na krew, ekg

pozdrawiam i powodzenia