krążenie

napisał/a: Motylek_Łęczyca 2008-01-03 12:03
Ciagle mam zimne stopy, nos, ręce. Ubieram sie grubo chodze w rekawiczkach jak gdzies ide i tak moje rece sa zimne a o nogach juz nie wspomne. Co to moze być ??? czy mam cos z krążeniem ????
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-01-03 17:45
Motylku taki problem ma miliony kobiet. Ja mam to w domu. Moja kobieta ma ciągle zimne dłonie, stopy, nos, rozgrzewa się po godzinie. Wiesz co ja twierdze, że taki wasz urok i że po prostu macie nas facetów po to abyśmy was grzali :) A tak poważnie to nawet ten "problem" konsulktowałem z Peterem i szczerze mówiąc też niewile pomógł (choć jak wiesz jego wiedza jest ogromna). Motylku ja znam tylko jednen lek który może Ci pomóc, ale np. mojej Pani nie pomógł. Jest to Ginko Biloba. Spróbój może akurat Tobie pomoże. Z tym, że łykaj to przynajmniej miesiąć.
Pozdrawiam
ps. Pisząc jedyny lek miałem oczywiście na myśli leki naturalne do kupienia bez recepty!
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2008-01-04 13:27
djfafa napisal(a):Motylku taki problem ma miliony kobiet. Ja mam to w domu. Moja kobieta ma ciągle zimne dłonie, stopy, nos, rozgrzewa się po godzinie. Wiesz co ja twierdze, że taki wasz urok i że po prostu macie nas facetów po to abyśmy was grzali :) A tak poważnie to nawet ten "problem" konsulktowałem z Peterem i szczerze mówiąc też niewile pomógł (choć jak wiesz jego wiedza jest ogromna). Motylku ja znam tylko jednen lek który może Ci pomóc, ale np. mojej Pani nie pomógł. Jest to Ginko Biloba. Spróbój może akurat Tobie pomoże. Z tym, że łykaj to przynajmniej miesiąć.
Pozdrawiam
ps. Pisząc jedyny lek miałem oczywiście na myśli leki naturalne do kupienia bez recepty!


DZIEKUJE I POZDRAWIAM :)
napisał/a: Madonna 2008-03-25 11:13
Motylek, coś Ci pomogło?