Kraków - ortopeda

napisał/a: koko_sz 2015-08-31 01:45
Poszukuję dobrego ortopedy na terenie Krakowa. Chcę skonsultować się, przed decyzją o operacji z innym lekarzem, znalazłam w sieci opinie o Rafale Więcku, podpytałam też kilku znajomych, mówią że ok, ale nikt nie szedł z czymś takim. Możecie coś poradzić? Byłabym wdzięczna
napisał/a: michasia123 2015-09-15 18:39
"Nikt nie szedł czymś takim" - o czym mówisz? O jakiej operacji?

Jeśli chodzi o dr. Więcka to mam z nim jak najbardziej pozytywne wspomnienia. Współpraca i leczenie z nim przebiega niezwykle profesjonalnie i szybko. Człowiek który zna się na rzeczy i wie jak pomóc osobom z problemami ortopedycznymi czy też z poważnymi złamaniami. Myślę, ze spokojnie możesz oddać się w jego ręce.
napisał/a: hellana 2015-09-15 22:11
zgaduję, ze chodziło o to, że nikt z jej znajomych nie szedł z tym problemem co ona :P

a co do pana Więcka, leczyłam się kiedyś u niego, jakoś nie musiałam całe szczęście wracać, więc myślę że to dobry lekarz. z pewnością mogę powiedzieć że bardzo miły i rzeczowy człowiek, jeżeli komuś ma taka informacja pomóc :)
napisał/a: PioCS 2015-09-16 12:54
Jeżeli problem jest z kolanem lub stopą polecam dr Piotr Chomicki-Bindas. Najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek poznałem. pozdrawiam
napisał/a: Sunrice 2016-07-28 19:14
Ja też leczę się u doktora Więcka i nie trudno mieć o nim dobre zdanie, bo dr Więcek to wspaniały specjalista i do tego bardzo konkretny człowiek. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Nie ma problemu ze zlecaniem badań. Ja bardzo jestem zadowolony z jego leczenia. Mam problem z biodrem, leczę się w sumie od dziecka, ale dr Więcek jest moim ulubionym lekarzem.