Kortyzol problem

napisał/a: gahan78 2011-04-13 08:34
Uprzejmie klaniam sie za slowka s_e|x przyjacielu Fafa i pozdrawiam....
A widzisz Michal, cos miales na tym treningu jednak.... Co do tego naczyniowego problemu to sie nie zgodze, ze dalej masz libido. Mi wlasnie od alkocholowego hyper skoku cisnienia trzasnela jakas zyla, czulem to w centrum mozgu na dole, jakby pniu mozgu i zwinela sie, slyszalem i czulem, po czym bylem otepiony, jak 120 letni dziadek i juz 2 rok leci i nie mam libido od tamtego czasu, sny moze z 4 erotyczne z rana max z erekcja poranna, erekcja tylko fizyczna, brak reakcji audio-visual, czasem, ale moze raz na m-c, a od 2 m-cy to juz tez padlo. Co do czlonka to stawal sie coraz bardziej wiotki z m-ca na m-c, teraz to juz flak zupelny, orgazmy sa, ale puste, choc raz na 10 jest ok, cisnienie jest. I wczoraj pierwszy raz odczuwalem takie impulsy klucia w jadrach, musze jakies badania zrobic bo to cyrk jest z nimi i cmentarzysko tam sie robi coraz bardziej.
Michal, ja robilem tylko rezonans mozgu, nic procz malego torbielka szyszynki nie bylo, ale to luz akurat z nia. Nie wiem, czy moze wypadalo by bardziej zrobic, chyba sie to EEG nazywa , jak reaguje mozg na bodzce. Gdzies znalazlem przypadki, ze wlasnie to jest powodem, chemia w mozgu sie przestawia co do reakcji, objetosci i wartosci i stad problemy i jest to na dzis nie do przeskoczenia, ale moze za daleko strzelam z tym. sorry szanowny moderatorze za wycieczki, odtad wiecej techniki bedzie
napisał/a: michal8134 2011-04-13 10:29
Ok, sorry za dużą ilość ''tych'' słów. Tylko, ze właśnie gdy odstawiłem treningi to po 3 tygodniach wszystko z dnia na dzień wróciło do normy, ale później już przerwy nie pomogły. A robiłeś rezonans głowy z kontrastem czy bez?
napisał/a: michal8134 2011-04-13 11:00
No zaciekawiłeś mnie tym badaniem EEG, chyba też go zrobię.
napisał/a: gahan78 2011-04-13 11:58
bez. ten technik powiedzial przed badaniem, ze jesli stwierdzi, ze kontrast bedzie potrzebny to go zapoda, chyba za 100 czy 150zl wiecej :), widocznie byl zbedny, a co do tej prolaktyny to ja po tym zdarzeniu swoim dopiero po roku zrobilem badania i tez mialem spora wlasnie, x 2 za duza, generalnie ciagle mam hustawke tego hormonu, ostatnio mialem nawet 700, zas innego dnia 150, dziwna sprawa, a on podobno wycina libido w pien
napisał/a: michal8134 2011-04-13 16:12
Ale w jakich wartościach masz podane wyniki prolaktyny? Ng/ml? A przy rejestracji przed badaniem powiedziałeś jaka jest przyczyna badania, a więc że zaburzenia seksualne?
napisał/a: gahan78 2011-04-13 21:09
tam nie musisz im mowic nic panie, jaki jest powod itp... ja tez tak myslalem, ale podobno to nie ma znaczenia bo badanie jest standardowe, wybierasz tylko co z listy i tyle :). Co do prolaktyny to nie pamietam w jakich jednostkach, musialbym sprawdzic, ale chyba granica byla do ok 200, a ja np 500 mialem, innym razem 700, a innym wlasnie w normie.

Bralem ten smieszny bromergon i bromocorn, ale jakos nie bardzo na mnie to dzialalo, ale fakt, ze jak zawsze zaczynalem to brac (a bralem z 3 razy chyba), to gdy wzialem w ciagu dnia 1 tabletke to o polnocy sie budzilem z tak twardym wackiem i przez 15 min zawsze nie wiedzialem co sie dzieje, taki zuch, ale to tak dziwnie, bo raczej bylo to niezalezne odemnie, takie mialem wrazenie jakies...

i tak czytam te Twoje posty, troche smiesznie tez bo ladujesz w siebie, sam zobacz, pelno chemii, a i tak efekty marne, tez tak mialem, nie wiem, czy nie lepiej, jak sobie podarujesz na pare m-cy wszystkie te cuda techniki, byc moze organizm sam dojdzie do siebie, ciekaw jestem, czy nie dojdzie Ci atrofia jader jeszcze w bliskim czasie, ale nie wymyslam juz :)
napisał/a: michal8134 2011-04-13 21:36
Może już mam bo jajka wydaja mi się mniejsze, tak jakby skóry było więcej i trochę wisiała na jadrach, ale przy takim tetsosteronie jaki mam to mozliwe? A Ty będziesz robił EEG?
napisał/a: gahan78 2011-04-14 05:00
Czyli jednak masz juz faktycznie, witam w klubie. Jaki booster tst brales i czy byly efekty jakies? Piszesz, ze teraz masz juz wysoki TST, nawet 11, czy wizualnie sie zmienil osprzet, cokolwiek?rit

Ja juz generalnie sie poddalem jakies kilka m-cy temu, ale wciaz ta szara jakosc zycia mnie meczy, sadze, ze bede bral jeszcze d-aspartic nutrition, tu kolega Fafa mi polecil, a wiec sprobuje.

EEG sobie odpuszczam na razie, ale mysle, ze raz w zyciu to warto sobie cos takiego zrobic tak, czy siak, a noz cos...

Nic nie napisales wlasnie co do stanu fizycznego, jak sie czujesz i czy motywacja nie ucierpiala tez?
napisał/a: michal8134 2011-04-14 09:10
Booster Hi-Teca brałem 2 opakowania. Właśnie osprzęt wizualnie się nie zmienił, zastanawiałem się czy może to tylko chwilowy wzrost testosteronu i za chwilę opadnie, ale badanie robiłem 3 tygodnie po odstawieniu clomidu i później je powtórzyłem i wynik był też ponad normę. Ja niedługo kończę te suplementy, czekam z 5-7 dni i robię badanie testo, estro i kortyzolu i rezonans głowy. Jak rezonans wyjdzie ok to zrobię jeszcze lh, fsh, acth i EEG. Jeżeli wszystko będzie ok to moje pomysły sie kończą. Planowałem wziąć hcg, ale przy moim testosteronie to wątpię, ze ma to jakiś sens, bo przecież hcg bierze się żeby test podskoczył z niskiego poziomu na wysoki. Powiem Ci, że myślę ciągle o mojej przypadłości, ale nie jestem w depresji i ciągle wierzę, ze znajdę przyczynę. Najgorsza jest właśnie ta niewiedza, co mi dolega.
napisał/a: gahan78 2011-04-14 09:37
no ja tez nie mam depresji, oczywiscie jakosc zycia jest pomniejszona o 80% uwazam bo panienki odstawilem na bok calkiem, sam zostawilem fajna dziewczyne ostatnio, bez bycia amstafem na baby to dla mnie nie zwiazek ;), wiem, ze to troche przyziemne myslenie, ale nic nie poradze. Z 2 strony to Ci powiem, ze czasem to nawet fajnie nie miec zainteresowania babkami wcale, mozna sie wreszcie czyms innym spokojnie zajac, ale nie na tak dluga mete, ja juz 2.5 roku.

Musze holender podbic tego tescia jednak, chociaz Fafa mi tu mowi, ze wysoki poziom tescia nie oznacza, ze bedzie libido wysokie tez, ale dla mnie byloby swieto lasu, gdyby wogole bylo nawet malutkie bo u mnie funkcja libido nie istnieje w mojej instrukcji obslugi wcale od tego czasu.... sam widzisz, kombinujesz z tymi poziomami hormonow, tu ci skacze to tam opada tamto, to sa jaja panie, klocki lego... jakos mi sie nie chce wierzyc, ze to tu lezy przyczyna, wszystko to jeden ..... moze na priva bede Ci pisal Michael, jakies g g bedziemy miec kontakt nonstop.

Choc fakt, ze brakuje mi tu sexuologa na commed, mysle, ze ilosc uderzen na strone byla by marsjanska, ale pewnie administracja wie lepiej co robic.
napisał/a: michal8134 2011-04-14 11:10
Ok, to na priva przejdźmy, jeżeli u Ciebie leży wina w testosteronie to podbicie go na pewno Ci pomoze, ale jeżeli inna przyczyna to nic z tego nie będzie. A przed badaniem rezonansem odstawić mam wszystkie suplementy i leki? Przy rezonansie przysadki brałem bromergon, teraz zamierzam odstawić wszystkie suplementy, ale czy bromergon też powinienem, bo wydaje mi się że nie ma potrzeby?
napisał/a: gahan78 2011-04-14 11:29
raczej odpada, ze w testo... ja muly mam nadal, owlosienie tez jest, glos mi sie nie zmienia ;), lekarze nie mogli pomoc i rozkladaja rece, sam musialem dochodzic do wszytkiego, dla mnie to jest ten zerwany nerw w osi genitalia przysadka podwzgorze i po temacie panie, nic tam nie zrobisz, czuje sie doslownie wykastrowany