koronka a ból zeba- reklamacja

napisał/a: olimpia595 2010-10-16 23:15
Mam taki problem, 7 lat temu miałam leczoną górną dwójkę kanałowo. Ząb chyba dwa razy mi się ułamał był dosztukowany, zrobił się ciemny. Był już raz wybielany ale to nie pomogło. Postanowiłam zrobić koronkę. Poszłam do dentystki wstawiła mi koronkę porcelanową pół roku temu - zapłaciłam za nią 800 zł. Ja się na tym nie znałam więc zdałam się na dentystkę, że wszystko będzie dobrze. Teraz ten ząb mnie boli, poszłam do innej dentystki, która kazała mi zrobić zdjęcie rtg. Jeszcze go nie zrobiłam, ale jeżeli się okaże, że w tym zębie jest stan zapalny to czy mogę złożyć reklamację, ponieważ dentystka, która wstawiła mi koronkę,nie robiła wcześniej zdjęcia rtg, żeby sprawdzić czy ząb jest całkowicie wyleczony. po prostu nie robiła żadnego zdjęcia żeby sprawdzić, czy ten zab nadaje się do wstawienia koronki. A jak się okaże, że jest stan zapalny to trzeba będzie usunąć tę koronkę i wstawić nową, czyli znowu będę musiała zapłacić około 800 zł. Czy na to mogę złożyć reklamację lub zgłosić nienależyte wykonanie usługi. martwię się bo nie stać mnie na nową koronkę.