Korekta skrzywionego nosa - jak znaleść dobrą klinike ?

napisał/a: David89 2015-02-03 18:13
Witam serdecznie, przejdę od razu do rzeczy. Kilka lat temu miałem nieprzyjemny wypadek, w wyniku pobicia
górna (kostna) część mojego nosa została wyraźnie skrzywiona. Teraz chciałem wykonać zabieg w celu wyprostowania
nosa i mam w związku z tym kilka pytań.
Mój główny problem polega na tym, że nie wiem jaką klinike lub chirurga wybrać. Z pośród moich znajomych
nie ma nikogo kto by mógł mi kogoś poradzić. Dodam, że mieszkam w województwie Dolnośląskim w Legnicy.
W internecie też ciężko znaleść realne informacje na temat tego gdzie najlepiej się wykonuje takie zabiegi.
Niby ceny takiego zabiegu w większości klinik są bardzo podobne ale wydaje mi się, że klinika klinice nierówna?
Czy często takie zabiegi kończą się niepowodzeniem ?
Proszę o wypowiedź osób które mają doświadczenie albo wiedze gdzie najlepiej wykonać taki zabieg w moim regionie
albo jak znaleść odpowiednią klinike. Przewertowałem w internecie wiele ale nigdzie nie znalazłem nic na tyle
konkretnego żebym był pewny że korekta przebiegnie pomyślnie bez komplikacji.
Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi.
napisał/a: David89 2015-02-12 13:50
Dołączam jeszcze foto do tematu. Jakie są szanse na wyprostowanie takiego skrzywionego nosa ?

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=29zq23b&s=8#.VNyfDixhm1l
napisał/a: AnielaD 2015-03-24 21:29
wiesz no komplikacje mogą zawsze być...ja polecam Ci Wojciecha Rybak, bardzo fajny doktor, profesjonalny i ma bardzo fajne i ciepłe podejście do pacjenta. no i ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej a to ma spore znaczenie bo dla mnie to znaczy ze jest godny zaufania:) a w jakim mieście chcesz robić, bo on działa we Wrocławiu
napisał/a: zaza33 2015-03-31 22:46
Ja pytałam znajomych, czytałam na internecie i w końcu drogą dedukcji doszłam do kliniki Dermed i dr Doroty Żukowskiej. Bardzo ładnie mi nos "naprawiła" , jestem zadowolona z efektu.