korekta nosa

napisał/a: player20 2010-01-09 21:52
witam, ostatnio zostałem pobity przez ochroniarzy, nie było w tym zadnej mojej winy, po prostu goscie byli chyba nacpani, na dodatek wczesniej dostalem gazem i nie bylem w stanie sie bronic bo nic nie widzialem. Profesjonalna ochrona:/. Tak więc po tym zajsciu byłem na pogotowiu, miałem robione zdjęcia rtg, okzazało się ze nos nie jest zlamany, takze spokojnie czekalem az odpuchnie. Minęło już jakies dwa tygodnie, na grzbiecie nosa po jego prawej stronie mam delikatnego garba. Byc moze jakis odprysk. Byłem z tym u laryngologa, dał mi skierowanie do chirurgii plastycznej. Oczywiscie w tresci skierowania napisane jest"znieksztalcenie grzbietu nosa po urazie". Wydaje mi sie ze taka operacja powinna byc refundowana przez NFZ. Mam racje?? Jeszcze jedno pytanie, Ile trzeba czekac na taka operacje??
napisał/a: dimedicus 2010-01-10 12:13
Zabieg jest refundowany przez NFZ a kolejka,nie wiem jak jest na Twoim terenie(z tym jest różnie)
napisał/a: player20 2010-01-11 10:35
mam do wyboru Łódź, bądź Warszawe, dzwonilem do szpitala imienia Barlickiego w Łodzi, ale tam zapisali mnie dopiero na 15 marca na konsultacje, czy to normalne?? Wiadomo, ze zalezy mi na czasie, ale tez nie chcialbym aby ktos mi zchrzanil nos?? Takze prosilbym o jakies kontakty do chirurga plastycznego na terenie Łodzi lub Warszawy?? Dodatkowym czynnikiem jest to aby placowki mialy umowe z NFZ, licze na pomoc z Waszej strony.
napisał/a: dimedicus 2010-01-11 11:17
Kolejki nie przeskoczysz,czasy są takie jakie są.Każdy wie,że,to nie jest normalne.
napisał/a: player20 2010-01-16 23:09
prosiłbym o kontakt do publicznych placówek z odziałem chirurgii plastycznej do Łodzi lub Warszawy, z góry dzieki