KOREKCJA LASEROWA

napisał/a: adella 2011-05-04 10:00
Hej, ostatnio słyszałem o leczeniu wzroku poprzez korekcje laserową. Zabieg dosyć drogi ale podobno skuteczny. Kolega polecił mi klinikę okolaser w Wawie.A może inna jest lepsza? Do jakiego lekarza iść? Czy robił tam ktoś korekcję? Czy to jest niebezpieczne? Jest jakieś ryzyko?
napisał/a: PiotrBe 2012-02-07 16:52
Witaj.
Sam się nad tym tematem zastanawiałem dość długo, czytałem (nie tylko fora), pytałem. Doszedłem do wniosku, że warto. A ponieważ zabieg drogi, to trzeba zrobić u najlepszych specjalistów. Okuliści z CMO Laser są wysoko nawet w internetowym rankingu "znany lekarz". Więc się zdecydowałem. Zapisałem się na kwalifikacje w najbliższy poniedziałek. I zobaczymy, czy się w ogóle do tego nadaję.
napisał/a: bobbyPL 2012-02-23 14:22
W sumie to zalezy skad kto jest. Z tego co sie orientuje i wiem z netu i od znajomych to najlepsze sa we wroclawiu to co mowil kolega, ponadto katowice legendarne ale stary sprzet w warszawie mavit a wg niektorych okolaser, na pomorzu z kolei blikpol..
napisał/a: PiotrBe 2012-02-23 23:36
U mnie już po: kwalifikacji, zabiegu i zdjęciu opatrunków. Już widzę. Jeszcze się zamglenia jakies zdarzają, ale to gojenie, jak się podczas kontroli dowiedziałem, może potrwać kilka tygodni. No ale widzę bez okularów! Najwięcej zachodu było przy kwalifikacjach, ale dzięki temu mam wrażenie, że mi wybadano oczy dokładnie. Sam zabieg - chwila i raczej bezbolesny (bo w znieczuleniu). Potem doba nie była najprzyjemniejsza, bo jak się w człowieku gmera, to boleć musi. Ale widzę bez okularów! Miejsce przemiany/cudu - Okolaser Warszawa
napisał/a: adella 2012-04-03 19:05
Ja już ładne parę miesięcy po zabiegu w okolaserze i widzę świetnie! naprawdę polecam i zabieg i klinikę , bez zarzutów, uważajcie na te tańsze kliniki, bo ponoć mogą uszkodzić wzrok jeszcze bardziej i nie bójcie się to nie boli:)
napisał/a: Elizaa33 2012-04-30 09:58
Co sądzicie o korekcji laserowej? Ile to wszystko was wyniosło ? i na jaki czas to starcza?
napisał/a: PiotrBe 2012-04-30 22:19
Elizaa33 napisal(a):Co sądzicie o korekcji laserowej? Ile to wszystko was wyniosło ? i na jaki czas to starcza?


Co tu sądzić - jest to w końcu jakieś użyteczne wykorzystanie lasera poza SF i PowerPointem. Wyniosło mnie ok. 6,5 tysiąca za komplet oczu. Ma wystarczyć na zawsze. Czyli jeszcze po emeryturze...
napisał/a: Elizaa33 2012-05-02 10:30
6,5 to sporo ale jednak pewnie takie wszędzie są ceny, ale wiesz na starość wzrok też się chyba może popsuć, a w jakiej klinice robiłes?
napisał/a: viki71 2012-05-03 17:50
To ja robiłam w Szczecinie najlepsza ich metoda i płaciłam niecałe 4000.Nic mnie nie bolało ani w czasie zabiegu ani po.Widze dobrze.Co do wady,to raczej nie wróci.Jedyne co,to po 40 roku życia zaczna sie okulary do czytania ale to nieuniknione,jednakże u każdego zaczyna sie ten proces w róznym wieku.
napisał/a: Elizaa33 2012-05-09 08:44
Ja szukam kliniki w Warszawie, do Szczecina mi trochę daleko:) Ale to rzeczywiście tanio, tu jak przeglądałam w różnych klinikach to się zaczyna jedno oko za 2300
napisał/a: Monnisiella 2012-05-09 09:14
Też się przymierzam do zabiegu, kasa już jest, klinikę w Warszawie wybrałam teraz tylko te badania kwalifikacyjne..
napisał/a: Elizaa33 2012-05-09 11:31
Jaką klinike wybrałaś i dlaczego, ktoś Ci polecił?