Konieczność wizyty u lekarza po ciąży biochemicznej

napisał/a: agdamm1 2015-11-08 18:21
Witam,
W 29 dc zrobiłam test ciążowy i druga kreska wyszła bardzo blada. Dwa dni później kreska taka sama. Dziś tj. 35 dc dostałam krwawienie takie jak moja miesiączka, bardzo obfite ze skrzepami. Powtórzyłam test i druga kreska praktycznie niewidoczna. Poza lekkimi bólami krzyża i podbrzusza nie mam żadnych objawów. Pierwsza ciąża bezprobleowa. Cykle 27-29 dni. Nie chcę się nakręcać, ale sama nie wiem jak do tego podejść. Czy powinnam iść do lekarza, jeżeli tak kiedy? Czy zaufać naturze, bo nie mam złudzeń, że ewentualna ciąża trwa i potraktować to jak spóźioną miesiączkę? Bardzo chcę kolejnego dziecka, ale nie chcę się nakręcać. Bardzo proszę o odpowiedź.
napisał/a: agdamm1 2015-11-08 22:37
Bardzo proszę kogoś o pomoc
napisał/a: BOBOLINEK 2015-11-09 17:54
Moim zdaniem opozbiona moesiaczka.... Ale dla uspokojenia idz na betea hcg i zobaczysz.
napisał/a: wikam2 2015-11-12 13:33
Nie ma konieczności konsultowania się z lekarzem.
Choć...test zrobilaś prawidłowo i miałaś prawo wiedzieć o ciąży.
Czy długo się staracie?
napisał/a: agdamm1 2015-11-12 14:51
To był pierwszy cykl starań i już miałam nadzieję, że będzie jak z pierwszą ciążą. Krwawienie się utrzymało, dziś 5 dzień, ale z każdym dniem słabsze. Teraz znów zaczęły mnie boleć piersi. Zwariować idzie. Dla pewności powtórzyłam test, negatywny. Następnym razem test zrobię przynajmniej tydzień po opóźnionej@. Ten pozytywny test zachowałam-będę mieć w pamięci...bo mimo wszystko trochę mi ciężko. Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2015-11-13 12:47
Po miesiączce piersi boleć nie powinny...Obserwuj się, w razie problemów idź do lekarza na badania :)
Trzymam kciuki!
napisał/a: agdamm1 2015-11-13 13:10
Wybieram się do lekarza 20.11. Będziemy widzieć w każdym razie dzięki