Komputer.

napisał/a: Nick223 2013-01-05 14:54
Cześć.
Zwracam się do was z prośbą o napisanie mi jakiś rad.Po prostu jestem uzależniony od komputera,nie wiem co ze sobą robić.
Może na początku napiszę coś o sobie.
Mam 14 lat i uczęszczam do klasy ogólnej w gimnazjum rejonowym.Przedmiot którego najbardziej nie lubię jest to W-F ale bowiem jestem najsłabszy w każdej grze zespołowej.Niezależnie czy to piłka czy to siatka(Tej to już w ogóle nienawidzę :D ).W dziedzinie sportowej moim najlepszym atutem jest bieganie.Jestem krótko dystansowcem (Mój czas na 60 metrów wynosi 8.25 sekundy.),na dłuższy dystans odpadam-moja kondycja nie jest w najlepszym stanie.Nie mam problemów z nauką.Mam same 4 i 5 chcę nadal to utrzymać a komputer mi w tym napewno nie pomoże,wręcz utrudni.Chcę skończyć te gimnazjum na bardzo dobrych wynikach i pójść do dobrego liceum a nie znowu do rejonu.Swoją przyszłość już bardzo dokładnie planuję-chcę iść po ukończeniu Liceum do Wyższej szkoły teatralnej a po niej na jakieś studia.Chcę być aktorem serialowym.Moja dykcja jest bardzo dobra,wyrazistym też jestem więc robię sobie nadzieje że mi się uda.;)
No dobrze,mam te marzenia i plany ale co mi po nich jak komputer zabija mój wolny czas?
Średnio przed komputerem dziennie siedzę 7-8 godzin.Ze szkoły wracam o 15 to gram do 22 a potem muszę odrobić lekcje,powtórzyć tematy nauczyć się na sprawdzian.No i po prostu mnie to dobija.Mam tyle wolnego czasu a spędzam go przed komputerem.Ogólnie co mnie najbardziej może odciągnąć od komputera to siłownia.Ubóstwiam takie miejsca,jednakże nie mam pieniędzy żeby płacić ileś dziesiąt złoty za godzinę-dwie treningu na siłowni.Planuję sobie kupić do domu sztangę oraz Hantle z dodatkowymi obciążnikami.Może właśnie taki domowy sport mi pomoże?Rozplanowałbym sobie Godzinkę przed komputerem dwie godziny ćwiczeń a potem odrazu do lekcji przed wejściem na komputer...Nie mam pojęcia-proszę Was o rady w tej sytuacji z góry dziękuję :) ...
napisał/a: luk52 2013-07-24 00:59
Witam
Czemu płacisz kilkadziesiąt złotych za godzinę? Nie masz u Ciebie na siłowni karnetu? Na mojej płacę 52zł za miesiąc za 3 razy w tyg po 2h. I wątpię jak kupisz sobie sprzęt i będziesz ćwiczył w domu. Ja mam hantle i drążek i nie wiem kiedy ostatni raz to miałem w ręce. Jedynie co używam to zaciskarkę na przedramię. Staraj się nie włączać komputera bo jak już go odpalisz będzie koniec i cały czas będziesz siedział. Może pierw odrób lekcję i wszystko co z tym związane a potem na komputer.
Pozdrawiam
napisał/a: niceless 2013-09-05 11:53
Lepiej wyjdź gdzieś na zewnątrz ćwiczyć, żeby komputer nie kusił. Wątpię, żebyś się w domu sam zmotywował. Najlepiej jakbyś ćwiczył z kimś, to będziesz mieć większą motywację :)