Komputer

napisał/a: forumowiczek 2008-12-28 22:48
Witam, mój problem związany jest z tym, że tak naprawde niewiem czy mam problem czy nie:) Wiem, że skomplikowane ale już wyjaśniam.
Zawuważyłem, że pogorszył się mój wzrok. Lecz ciężko określić o ile bo nic mi sie nie rozmazuje, tylko.... hmmm... no walsnie....
widze poprostu mniej wyraźnie, gorzej. Bardzo ciężko przychodzi mi skupienie mojego wzroku w jednym punkcie. Niestety muszę dodać, że jest z tym coraz gorzej. Wydaje mi się, że może byc to spowodowande nadmiernym siedzeniem przed komutere. Gdy przychodzą wolne dni siedze nawet po 12 - 14 godzin dziennie. Często spędzam cale noce przed monitorem.
Do tego dochodzą bardzo częste i dokuczliwe bóle głowy w okolicach skroni, ale z tego co rozmawialem z laryngologiem to jest to związane z zatokami czolowymi.
Mój problem polega na tym, że niewiem czy isc do okulisty na badanie czy nie, czy to się wogóle oplaca?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
napisał/a: jaro_94 2008-12-28 23:41
Opłaca sie. Przez takie dlugie siedzenie przed komputerem mozesz nawet musiec nosic okulary.Najlepiej idz do lekarza niech zbada ci wzrok