kompleks niskiego wzrostu

napisał/a: Akros 2007-08-29 21:38
Witam

Mam 16 lat i kompleks niskiego wzrostu poniewąz mam 164 cm wzrostu...wiem ze duzo było podobnych tematów ale mam pytanie.Ponieważ niedawno znalazłem niedawno 2 artykóły które opisywały 2 sportowców pierwszy to był kulturysta miał tyle samo wzrostu co ja i postanowił cwiczyc zeby sie naciągnac (ciało) wykonywał różne ćwiczenia rozciągające (wiszenie na drążku kilka minut kilka razy dziennie,zwisy dogóry nogami szpagaty różne,biegał i wierzył ze urosnie)cwiczył tak codzienie przez 3 lata i sie naciągnął 10 cm....a drógi sportowiec znany bo atleta pisał w gazecie ze w wieku 15 lat zarosły mu sie kosci a miał 170 cm i był za mały by uprawiac sport wiec tak samo cwiczył zwisy na drązku szpagaty i tez w 3 lata sie naciągnął 12 cm czy jest to moze bo chciałbym spróbowac zależy mi na tym

pytanie do chirurgów czy da sie naciągnac tak jak oni nie wiem co oni naciągneli ale czy kregosłup da sie naciągnac albo stawy bo kosci to raczej nie prosze o odpowiedz i nie myslcie ze jestem głupi zrozumcie mnie pozdrawiam