Kolonoskopia - Kraków

napisał/a: piotrek94 2014-08-07 23:50
Witam, są przypuszczenia że mam chorobę LC (Leśniackiego-Crohna), w celu sprawdzenia czy to aby na pewno to jest potrzebne wykonanie mi kolonoskopii, niestety terminy są do miesiąca czasu gdzie dzwoniłem :/ Ktoś wie gdzie można najszybciej (w najbliższym jakimś terminie) wykonać kolonoskopie ? Czekam na odpowiedź pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-08 00:17
Z tego co się orientuję terminy niestety wszędzie na to badanie są odległe. :) Jakie objawy są powodem przypuszczeń? Pozdrawiam.
napisał/a: piotrek94 2014-08-08 07:35
Bolał mnie brzuch 3 tygodnie temu w podbrzuszu z prawej strony no i pojechałem na sor, zostawili mne w szpitalu z podejrzeniem wyrostka, nie było zapalenia no to go nie wycinali, nafaszerowali mnie tylko kroplówkami. Wyszedłem ze szpitala dalej z bólem brzucha, no to zacząłem szukać jakichś prywatnych lekarzy, niektórzy że wyrostek, że jelita, ale nikt nie podjął się choćby profilaktycznego wycięcia wyrostka, może by to coś już dało. Wczoraj byłem u chirurga i postawił diagnozę choroby LC i kazał iść na kolonoskopie, stąd mój post. Dlaczego są długie terminy na kolonoskopie nawet w prywatnych klinikach ? :(
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-08 08:38
Dlaczego? Bo tyle jest pacjentów oczekujących. :)
Profilaktycznie nie wycina się żadnego organu.Organizm jest tak skonstruowany że nie ma w nim nic nie potrzebnego.
Jak wyszły badania krwi,moczu,CRP.Jak pracują Twoje jelita,jaką masz dietę? Pozdrawiam.
napisał/a: Ell 2014-08-08 16:04
sprawdz tutaj

http://www.szpitalskawina.pl/kontakt

Kiedy ja potrzebowalam pilnej kolonoskopii, lekarz postanowil zostac po godzinach i mialam miec kolonke za 3dni, ale to bylo naprawde pilne ( i tak nic z tego nie wyszo, bo w ciagu 3 dni znalazlam sie w szpitalu).
Pozniej juz na spokojnie mialam termin za okolo 10dni, wiec nie jest zle.
Bardzo przyjemna klinika.
napisał/a: piotrek94 2014-08-28 11:26
Wszystko jest w normie, wszystkie badania wyszły prawidłowo, na kolonoskopii nic nie wyszło. USG miałem kilka robionych i też nic nie wyszło, a teraz dalej mnie boli po prawej stronie i do tego mam gorączkę 38 stopni dzień w dzień.
napisał/a: Ell 2014-08-31 20:49
a byly wycinki?