kolki

napisał/a: kermit2 2008-05-03 18:58
Witam mam problem z watroba mam 30 lat dopadaja mnie kolki watrobowe tak twirdzi moj lekarz po zrobieniu badan USG watroby i probach watrobowych wszystko jest w jak najlepszym porzadku a mnie dopadaja po zjedzeniu suchej skibki chleba wagonami moge jesc no-spe i tabletki przeciw bolowe jak trafiam na pogotowie to dostaje zastrzyk wlasnie z no-spy przechodzi na krotko bol nasila sie i wracam tam spowrotem wtedy podaja mi lek na bazie narkotyku i uspokaja sie to na jakies dwa tygodnie .Rozumiem to gdybym byl groby ale waze 59 kilogramow przy wzroscie 178 cm .Czy moje zycie bedzie tak dalej wygladac jak przez te ostatnie cztery lata? prosze o pomoc co dalej z tym zrobic jak leczyc? Z powaaniem Tomek.
napisał/a: kermit2 2008-05-04 15:02
witam.Wczoraj pisalem o moich kolkach a w nocy mnie znow dopadla mialbym zal do siebie jakbym jadl przed spaniem ale nie jem kolacjia jak juz glod mnie dopadnie to jem sucharki lub pije cieplego jogurta wcoraj skonczylo sie na izbie i znow zastrzyk z narkotyku a dzis juz jest lepiej ale jak dlugo moga trwac kolki do konca zycia?Prosze o pomoc i dziekuje z gory :)