KOLEJNA POSTAC KOSZMARNEJ WYSYPKI

napisał/a: SZAJBA 2007-11-15 09:42
pisalam wczesniej o wysypce jaka od półtorej miesiąco wyskakuje mi na ustach.Po odstawieniu we wtorek leków przeciwhistaminowych,zeby móc zrobic testy na alergie na ustach wyskoczył mi mały babelek wypełniony płynem.Pomyślałam,ze to krosta.Wieczorem miałam juz pełno tych babelków,sa malutkie,okrągłe.Niektóre rosnał wchłaniaja sie same i zostaje po nich tylko zaczerwienienie i sciagnieta skóra.Ale ciagle pjawiaja sie nowe.Nie pójde do dermatloga ,bo znowu powiedza ,ze to opryszczka.Ja lekarzem nie jestem ale to ani nie swedzi,ani tez tak nie wyglada.Ale poprzednia wysypke leczyli jako opryszczke,nie przyjmuja nic innego do wiadomosci.Jak narazie ta poprzedia sie nie pojawila.Jutro mam wizyte u alergologa,ale sama juz nie wiem do kogo sie z tym czyms nowym zwrócić:(
czy jest mozliwe ,ze złapałam jakaś bakterie u dentysty,która objawia sie tak dziwnie?
napisał/a: Peter 2007-11-15 14:05
Reakcjom alergicznym towarzyszy silny świąd. Jesli tak nie jest, to wcale nie musi być to alergia. Jeśli podejrzewano opryszczkę, to MOŻE tak być. Z tym, że leczenie opryszczki jest bardzo trudne i lubi nawracać.
napisał/a: SZAJBA 2007-11-15 14:15
tak tylko,ze po zadnych lekach na opryszczke ta poprzednia wysypka nie schodziął dopiero kiedy sama bez zalecenia lekarza wziełam cetalergin to zaczeło znikać,do tego miałam to masc sterydowa i tylko czasem troche jej wychodziło.Mnie juz dermatolog odesłał do alergologa.Juz sie gupie powoli do kogo mam isc.Zobacze co powie alergolog jutro
napisał/a: Peter 2007-11-15 14:40
Dokładnie. Niech to obejrzy alergolog.