Kołatanie serca

napisał/a: marseille 2015-09-14 17:09
Witam. Ostatnio zażyłem 2 razy dopalacz 3-fpm czyli fluoro-fenmetrazynę. Za pierwszym razem była to duża dawka ok. 700mg. Po nieprzespanej nocy wypiłem kawę i strasznie skoczyło mi ciśnienie. Poszedłem do przychodni dostałem jakiś lek i pielęgniarka zrobiła mi ekg. Pani doktor skierowała mnie do szpitala. Dostałem jakiś lek na uspokojenie oraz podano mi kroplówkę. Wszystko skończyło się dobrze. Kilka dni później znowu zażyłem tego samego dopalacza tylko, że w dawce 180mg. Przespałem całą noc ale rano znowu mi skoczyło ciśnienie lecz nie wypiłem kawy. Tym razem nie poszedłem do szpitala tylko zażyłem 50mg hydroksyzyny. Wszystko było ok lecz brałem cały czas hydroksyzynę przez kilka dni bo zawsze ciśnienie skakało mi rano i na noc. I tak mam do dzisiaj. Wczoraj wypiłem alkohol i znowu dzisiaj się źle czuję i mam kołatanie serca. Już nie mam hydroksyzyny. Proszę o pomoc.
napisał/a: Vattier 2015-09-22 00:55
1) Odstawić dopalacze
2) Zgłosić się do lekarza
napisał/a: zibia258 2015-12-14 14:40
Myślę, że powinien pan zrobić badanie serca, najlepiej służy do tego holter ekg, umożliwiający monitorowanie rytmu pracy serca, a zakupić taki sprzęt można na przykład tu https://kredos.pl/holtery-ekg