Kołatanie serca i silny ból głowy

napisał/a: Aneta_92 2013-04-04 00:20
Jakiś tydzień temu z niewiadomych przyczyn straciłam słuch jednostronnie i Pani laryngolog przypisała mi leki po których bardzo źle się czuję.Betadrin,Amertil 1x1,Fluimucil 2x1,Bioracef 2x1 Eurespal 3x1 nie mam pojęcia czy to po tych lekach serce zachowuję się jakby miało mi wyskoczyć w dodatku boli,piecze w klatce piersiowej,czuję ucisk na sercu i tak jakby dodatkowe skurcze (wolne i bardzo odczuwalne tak jakby serce miało zaraz przestać bić).Głowa mi pęka od jakichś8 miesięcy codziennie i nawet ketonal nie pomaga. Rano mierzę ciśnienie zwykle miałam 90/80/75 teraz mam 140/90/123 i bardzo źlę się z tym czuję,czasami jest tak,że robi mi się słabo,ciemno przed oczami,ale wtedy piję zimną wodę i siadam gdziekolwiek. Dlaczego tak się dzieje? Co z tym zrobić?
napisał/a: kasia971 2013-04-05 08:24
Złe samopoczucie, kołatanie serca i ciemność przed oczami, to po Eurespalu. Poproś lekarza o zmianę leku na inny albo przy najmniej o zmniejszenie dawki.
napisał/a: Aneta_92 2013-04-05 10:48
Odstawilam te wszystkie leki,bo i tak żadnej poprawy nie widzę. Tylko gorzej się czuje,ale kołatanie serca zostało,a ciemno przed oczami robi mi się już od X czasu..
napisał/a: Aneta_92 2013-04-05 10:50
Odstawilam te wszystkie leki,bo i tak żadnej poprawy nie widzę. Tylko gorzej się czuje,ale kołatanie serca zostało,a ciemno przed oczami robi mi się już od X czasu..