kolano co się dzieje

napisał/a: asiakrol12 2008-01-07 22:26
Witam
Niecałe dwa lata temu doznałam dziwnego urazu grając w siatkę na w-f a mianowicie kolano tak jakby mi "przeskoczyło i zgieło sie w bok" nie wiem jak to nazwać ale samo wskoczyło spowrotem lecz przez jakiś miesiąc wogOle nie mogłam chodzić na to kolano i jeśli na przykład w pozycji siedzącej gdy prostuje kolano to aż dość głosno słychać takie chrząkanie .
Zaczełam jeżdzić to pewnej pani ortopedy i on powiedziała że mi chrząstka w kolanie rozmięka.
długawo jeżdziliśmy nawet miałam zabiegi laserem ultra dzwięki i jakieś jonizowanie czy coś ale nie bło większej poprawy więc pojechaliśmy do innego lekarza ten z kolei powiedział że ma krzywą kość te która się łączy od dołu z kością udową. że pomogą mi ćwiczenia a jak nie to "pod nóż". znowóż lekarza rodinnego się zapytaliśmy co z tym że jak mam krzywą te kość to on powiedział że tylko operacja.
już sama nie wiem co to nawet jest i co z tym robić już tyle pieniędzy na to poszło i nic.
często boli mnie to kolano jak również chrząkać zaczeło mi niedługo pużniej drugie w mniejszym stopniu.