kolana

napisał/a: Wikaa1902 2015-03-14 23:07
Witam! Mam prawie 19 lat. Od jakiegoś czasu (3, 4 miesiace) mam ból kolanA. Mam tak jeśli zbyt dużo chodzę zbyt długo stoję, zbyt długo klekam Gdy siedzę mając zajęte kolana no chwili muszę wyprostować. Nie jest to według mnie normalne. Byłam u lekarzA rodzinnego. Dał mi skierowanie na RTG kolan. W opisie mam napisane tak; Warstwa korowa kości prawidłowej szerokości. Szpary stawowe prawidłowej szerokości. Prawidłowy obraz przestrzeni stawowych oraz ustawnienie w stawach. Cech urazowego uszkodzenia kosci nie stwierdza sie! Co mam robic niby wszystko w porzadku a tak naprawde boli. Nie wiwm co juz robic. Smaruje masciami ale to i tak nic nie daje. Prosze pomozcie mi
napisał/a: Andzrej 2015-03-14 23:44
Z maści najlepszy jest żel Biszolin, nie należy używać maści przeciwbólowych.
Dieta bogata w naturalną witaminę C oraz aminokwasy do tego suplementy takie jak Animal Flex, Flexit Drink, Litozin.
marfarm
napisał/a: marfarm 2015-03-26 12:35
Polecam preparaty, które zawierają sproszkowany wyciąg ze specjalnie hodowanych omułków (małż zielonych), a także kwas hialuronowy, kolagen i kurkuma. Wyciąg z zielonych małż nowozelandzkich wspomaga regenerację tkanki kostnej i stawów, zmniejsza bóle, obrzęk i zesztywnienie stawów, uzupełnia smarujące płyny stawowe, a także wspomaga w odnowie chrząstki stawowej.
napisał/a: gogler7 2015-05-16 16:32
Na ból kolana przewlekły możesz spróbować Dip Hot. Ja stosuje to od jakiegoś czasu jak np. kończę jazdę na rowrze albo po prostu czuję ze zaczyna mnie boleć kolano po większym wysiłku.
napisał/a: Acro_Kasia 2015-05-28 21:03
Wikaa1902 czy nadal masz problemy z kolanami?
Jeżeli tak, to napisz jakie jeszcze masz objawy. Czy nie dokuczają ci dłonie albo stopy? Czy zauważyłaś, że palce ci pogrubiały - czy pierścionki nie stały się za ciasne?