Kobieca budowa u faceta - szukam endokrynologa woj. śląskie

napisał/a: qwertyuiop1 2007-07-12 19:44
witam.

jestem mężczyzną, mam 24 lata i następujące problemy:

- kobieca budowa ciała (szerokie biodra, uda, miednica)
- odkładanie się tłuszczu w miejscach kobiecych
- wolny metabolizm (szybkie przybieranie na wadze i kłopoty z chudnięciem)
- powiększone piersi i sutki
- słabo rozwinięte narządy płciowe (rozmiar)
- niska potencja
- słaby i rzadki zarost na twarzy
- mała masa mięśniowa

nie szukam tu porady, a jedynie namiarów na dobrego endokrynologa (prywatnego) w woj. śląskim (najlepiej katowice). proszę o namiary dlatego, ze dzwoniłem już do kilku poradni, których ogłoszenia widnieją na stronach internetowych i za każdym razem słyszałem, że w tym miejscu poradni endokrynologicznej już nie ma. to jest pierwsza sprawa. druga jest taka, ze spotkałem się z opiniami, że nie każdy endokrynolog będzie właściwy dla mojego typu zaburzeń, gdyż część z nich zajmuje się tylko pewnym wycinkiem endokrynologii, np. tarczycą. tak więc jeżeli ktoś ma namiar na dobrego specjalistę, który zajmuje się wyżej wymienionymi problemami, prosiłbym bardzo o wpisanie w tym temacie. z góry dziękuję.
napisał/a: Colorek1 2007-08-02 15:06
http://branze.teleadreson.pl/slaskie/ka ... nolog.html - tutaj powinien coś Pan znaleźć.
Doskonale Pana rozumiem. Mam 17 lat i to samo. Musiałem jechać specjalnie 24 km do drugiego miasta, do endokrynologa i to jeszcze w dodatku na własną rękę, bo dwóch lekarzy rodzinnych w moim mieście potraktowało mnie jak idiotę - odesłał z kwitkiem.
Dopiero tamtejszy endokrynolog ujrzał to co powinien. Skierował mnie na badania prolaktyny, testosteronu(ponownie) i kortyzolu.