Kłuje mnie w klatce piersiowej !

napisał/a: pianistka1 2014-03-04 18:13
Witam,
Mam 16 lat i w grudniu miałam operację wyrostka robaczkowego. Po operacji męczyły mnie duszności i zalegajaca wydzielina w płucach, lecz wszystko się unormowało.
Po feriach zdarzyło mi się omdlenie z utratą przytomności i zostałam skierowana do szpitala na podstawowe badania diagnostyczne.
EKG wyszło dobrze, zdjęcie klatki piersiowej również, TK dobrze, Eg w porządku. Podejrzenia padły na nadmiar stresu.
Wyszłam ze szpitala z tabletkami uspokajającymi i magnezem.
Od paru dni czuję klucie w klatce piersiowej. Raz z lewej raz z prawej strony. Czasami w okolicach mostka i źeber. Codziennie mierzę sobie ciśnienie i nie przekracza ono 135 mmHg. Dzisiaj klatka piersiowa bolaa mnie bardzo wyraźnie ale ciśnienie miałam 125/80 puls 85. Co to może być ?
napisał/a: wodna 2014-03-29 18:46
Mam podobne bóle, w moim przypadku jest to stres i obciążenie fizyczne, jak również kawa. Próbuję się uspokoić i sporo odpoczywać, masować miętową maścią bolące, kując miejsca i tabletki przeciwbólowe, przechodzi na kilka miesięcy, jak dbam o siebie to ból długo nie wraca. A zaczęło się to u mnie 7 lat temu, kiedy nurkowałam.
napisał/a: pianistka1 2014-04-01 18:28
Razem z mamą stwierdziłyśmy że mam to na tle nerwowym.. Byłam w szpitalu jakiś miesiąc temu i wszystkie badania : tomografia, ekg, badanie kory mózgowej, prześwietlenie klatki piersiowej, USG tętnic szyjnych wyszło prawidłowo..
Jednak męczy mnie to.. ciągle mam uczucie duszności i kłuje mnie w klatce.. Chyba zastosuję jakieś maści miętowe i zaparzę melisę, może się uspokoi.. ;)


Skoro miałam robione te badania miesiąc temu to jest możliwość że mam coś z sercem? Jest jakaś choroba która rozwinie się w tak krótkim czasie ?