Kłujący ból uda

napisał/a: Jola63 2016-12-01 20:47
Witam, od kilku dni mam poważny problem w postaci "kłującego" bólu uda po bocznej,zewnętrznej stronie,na górze. Zaczęło się późnym wieczorem ponad tydzień temu,bez żadnej przyczyny.
na drugi dzień już kilka razy,potem kilkadziesiąt bez względu na pozycję ciała.
Ból jest silny,jak ukłucie igły a raczej wielu igieł,jak przy wyjmowaniu nerwu z zęba,trwa kilka sekund i przechodzi,a później pojawia się znowu,nie wiadomo kiedy i coraz częściej,teraz nawet w nocy.Na skórze nie ma żadnego śladu,nic też nie wyczuwam pod skórą,noga wygląda normalnie,tylko w środku są te ukłucia zupełnie znienacka.Lekarz rodzinny powiedział,żeby się tym nie przejmować,że powinno to się wyciszyć,a tu się potęguje i trudno z tym bólem żyć normalnie.Raz,że nie wiem,co to jest i mam stracha,że za chwilę znów się pojawi-nie jest to stan normalny,nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam.
Proszę o pomoc,jeśli ktoś miałby pomysł,co w tej sytuacji robić.?

Jola


















b
napisał/a: MICHAL-CS 2016-12-04 13:05
Witam, proponuję udać się do porządnego fizjoterapeuty, celem diagnostyki, być może jest to problem pasma biodrowo-piszczelowego, być może samo biodro, mogą to również być dolegliwości spowodowane problemem z kręgosłupem, może być wiele przyczyn które mogą wywoływać takie objawy. Jeśłi lekarz rodzinny tak bagatelizuje dolegliwości i nie sugeruje żeby udać się z tym do specjalisty, to radzę zmienić lekarza.

Pozdrawiam