Kłucie w pachwinie

napisał/a: warszawiak1 2011-04-05 21:59
Witam,
od kilku tygodni miewam bóle, tzn. klucie w pachwinie. Jakieś 2-3 tyg. temu strasznie kłuło mnie z lewej strony podbrzusza czyli chyba w pachwinie. Klucie występowało tylko kiedy chodziłem, podczas siedzenia to nie wystepowało, trwało to 2 dni i potem ustało, jednak kłuło mnie to te całe 2 dni kiedy chodziłem. Potem nieraz mnie jszcze kłuło z lewej strony po bieganiu. Miałem też często gazy, które występują do tej pory czasami(nieraz mam też takie burczenie w brzuchu jakby w jelitach). Własnie przez te 2-3 tygodnie mam małe zaparcia, ale ostatnio jest lepiej. Dzisiaj dużo biegałem i kłuje mnie z kolei z prawej strony podbrzusza w pachwinie. Wcześniej też w niektóre dni mnie kłuło mnie z prawej lub lewej strony ale było to chwilowe. Jak myslicie czego to mogą być objawy? :)
napisał/a: warszawiak1 2011-04-06 19:59
Dzisiaj już przestało mnie kłuć w pachwinie jednak od rana boli mnie prawe jądro gdy chodze a mianowicie jak stąpam na prawą nogą to mnie to jądro boli. Wyczytałem że ktoś miał podobne objawy i przyczyna byla zbyt dluga zyla prowadzaca do jądra co jest typowe w wieku 13-25 czyli w moim przedziale jednak nie pasuje to do kłucia z lewej strony i nieraz zaparć.