kłucie w pachwinie

mafoxi
napisał/a: mafoxi 2009-01-30 10:49
Witam, mam mały problem, odczuwam kłucie- coś jakby ciągnięcie w pachwinie,ból pojawia się gdy siadam lub chcę wstać i pochylam się do przodu, nie mam żadnych wysypek, gulek, ani powiększonych węzów, za to mogę wyczuć przez skórę napiętą pochwę, to kłucie promieniuje właście od niej. Jestem 4 dni przed miesiączką, ale nigdy nie miałam takiego ciągnięcia. Poza tym mam typowe objawy zbliżającej się @ : napięte, pobolewające piersi, wachania nastrojów, za to nie odczuwam skurczów podbrzusza jak zwykle. Czy to możliwe, że teraz bądzie to mój objaw napięcia ? Czy konieczna jest wizyta u lekarza ?
napisał/a: anka1956 2009-01-30 11:51
Z tego co opisujesz może to być nerwoból. Może należałoby zrobić sobie zdjęcie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Ból może być objawem ucisku kręgosłupa na nerwy wychodzące z niego.
mafoxi
napisał/a: mafoxi 2009-01-30 13:28
anka1956 napisal(a):Z tego co opisujesz może to być nerwoból. Może należałoby zrobić sobie zdjęcie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Ból może być objawem ucisku kręgosłupa na nerwy wychodzące z niego.


Robiłam pół roku temu ( robiłam badania do ubezbieczenia, więc mnie gruntownie zbadali, dlatego jestem zaniepokojona ), wyniki są ok.