kłucie w odbycie po stosunku i silne bóle podbrzusza

napisał/a: madzienienka 2017-05-19 23:10
Witam o swoim problemie napisałam już tutaj do gastrologa ale widzę że ma on powiązanie też z ginakologią dlatego chciałam się skonsultować również tutaj.Mój problem zacząl sie 5dni temu w trakcie stosunku odczuwałam ból pobrzusza i ból w odbucie mimo że stosunek był waginalny.Po nim nastąpiło kłucie silen że nie mogłam usiąść przy czym poczułam jakby mnie tam zatkało i miałam problem z wypróżnieniem, dopiero jagody coś ruszyły ale ból dalej pozostał.Potem doszły bóle w prawym podbrzuszu , lekkie bóle u dołu pleców z prawej strony i problem z jedzieniem, gdy coś zjadłam miałam mdłości i zalały mnie poty. Kłucie trwało do zasnecia .Z tego wszystkiego nie spałam prawie całą noc i się stresowałam.W nocy czułam że ból się zmienił i przeszedł na cały dół brzucha od pępka ,był jakby skurczowy i odczuwalny przy nacisku.Rano kłucia w odbycie już nie było tylo ten ból dołu brzucha pozostał.Miałam problem z jedzeniem bo odczuwałam jakby skurcze i kłucia dołu aż zalewały mnie poty.Trafiłam na sor następnego dnia bo bóle trawły nieustannie 2 doby że cięzko było chodzić tam skupiono się na problemie wyrostka który wyluczono i ginekologicznym gdzie stwierdzono ze moze pękł mi torbiel ale nie jest to pewne bo znaleziono jakiś płyn w zatoce niestety nie pamietam jak sie nazywała a cięzko odczytać.Leczono mnie wcześniej na polip endometrialny luteina ale tu w usg nic nie znaleziono.Usg brzucha dobre wyniki krwi dobre .Wypisano mnie do domu a w domu z jedzeniem jeszcze gorzej po chrupkach kukurydzianych nawet miałam skurcze i kłucia .Rodzinna testując na mnie wypisała mi duspatalin na jelito drażliwe które sama jej zasugerowałam, bo zaczełam mieć problem z wypróżnianiem (wypróżniałam się głownie na tle nerwowym).I jak to nie podziała to brać ipp na zoładek.Bóle stale się utrzymujące po prawie 3 dniach minęly ale nadał wielu rzeczy nie mogę jeść bo mam skurcze i kłucia jakby środka brzucha.Proszę mi doradzić co to może być czy to naprawdę mógł pęknąć mi torbiel i dał takie objawy które również dotknęly przewodu pokarmowego? Dodam że wcześniej lekarz przy badaniach nie widział u mnie torbieli tylko wykrył polip endometrailny i zapisał luteinę dopochwową na 3 miesiące. Wszystko to miało miejśce własnie kilka dni po skonczonej kuracji czy to mogło mieć wpływ?