Kłucie w kolanie przy maksymlanym wyproście

napisał/a: kostek90 2012-09-14 13:01
Witam, ostatnio uderzyłem się w kolano, nie jakoś bardzo mocno ale chyba musiałem trafić w jakiś czuły punkt bo od razu mnie wykręciło z bólu.. Miejsce to +/- przy środku kolana i bardziej zew strony, ruszać w stawię mogę bez problemowo lecz już przy tym maksymalnym wyproście odczuwam silne ukłucie w okolicach gdzie się uderzyłem i środka kolana, zajście miało miejsce w czwartek po południu, od tamtej pory siedzę w domu i smaruje kolano altacetem, co dziwne nie ma żadnego sińca, na spuchnięte też nie wygląda. Staram się co jakiś czas prostować te kolano i chodzić po domu w miarę możliwości, zakres tego ruchu jakby się nieco poprawił, lecz przy próbie maksymalnego wyprostu ukłucia są silne, uniemożliwia mi to swobodne chodzenie..

W ciągu tych 2/3 dni odczuwam poprawę, ukłucia nie są już tak silne jednak na tyle by uniemożliwiać ten swobodny chód

Pytanie brzmi czy ktoś się domyśla co to może być i czy poczekać z tym przez weekend i zobaczyć co się dalej będzie działo czy już dziś iść do lekarza